Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

Aktuality - novinky - 2013 - Drago a Baloo:

Aktuality - novinky - 2013 - Drago a Baloo


PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM :))

Hony a naháňky

Každý víkend teď trávíme na honech, pokud práce dovolí, Honza jezdí i v týdnu. :)) Konec roku se blíží, a tak i plánujeme, co podnikneme v tom příštím roce. Plánů a práce se "zrzavcema" bude zase asi dost, jak to tak vypadá. :DPoslední leč Dobřichovice 23.11.2013Více foto u nás na rajčeti: http://emma74.rajce.idnes.cz/Posledni_lec_Dobricho vice_23.11.2013/

Hon Chlumčany

V sobotu 16.11. jsme byli pozváni na hon do Chlumčan, kam jezdíme v létě na sraz chavatelských stanic. Byl to krásný den, počasí nám přálo a i hon se nakonec vydařil. Na hon také přijela Hanka s Bérou a Jarka s Rózou, tak to bylo moc fajn. Tentokrát jsou všechny fotky od Jarky, děkujeme. :))


Více foto zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/16.11.2013_HON_CHLUMC ANY/ A zde: http://berrymok.rajce.idnes.cz/HON_Chlumcany_16.11 .2013/

II.letošní hon

V sobotu 9.11. - náš druhý letošní hon opět v Dobřichovicích. :)Více fotek u nás na rajčeti. ( http://emma74.rajce.idnes.cz )

Gipsy z Chejlavských lesů(m:Dali z Chejlavských lesů, o:Baloo Bonel Boglarca)

Začátkem týdne nám dorazily fotografie z VZ v Jičíně, kde byl Honza s Baloušem (5.-6.10.2013). Za DVD děkujeme panu Voborníkovi z Chocně, který byl tak ochotný a našel si čas a fotky nám zaslal. Děkujeme.Info o VZ níže na této stránce. :))2.a 3.11.2013 MVP Praha

V sobotu i v neděli jsme se zúčastnili výstavy v Letňanech. Baloo byl přihlášen do pracovní třídy, kde byla konkurence tří a čtyř psů. Pod mým vedením získal dvakrát VÝBORNÝ 2 RES.CAC. Dvakrát jsme běželi i o res.cacib. :)) Posuzoval pan Jursa a paní Fialová. Baloo si odnesl krásné posudky, já smíšené pocity. :D (posudky na stránce zkoušky-výstavy Baloo, pocity z výstavy si raději nechám pro sebe). Příští rok asi dáme už jen nějaké ty zkoušky. :)) (samozřejmě Baloo a Honza). Ještě musím napsat, že v sobotu jsme si to u nás v hospodě při zabijačce pěkně užili, děkujeme všem za příjemné posezení a za prima kynologicko-lovecké postřehy a názory. :)))


Fotila Katka s Karlem od Glena a Argenta. :) Více foto z výstavy na rajčeti.

30.10.2013 - jsme moc rádi, že můžeme na našich stránkách občas zveřejnit fotku potomků našich zrzavců. Děkujeme! :)) Více fotek a info o "štěňátkách" v rubrikách POTOMCI pod stránkami KRYTÍ Drago a KRYTÍ Baloo. (Jedná se o vrhy Campo Stellare A + B, Weleschin A, Z Bolatic D, Z Elevenu B a Z Chejlavských lesů G).

Bronco Billy z Elevenu


(m:Arosa z Elevenu, o:Baloo Bonel Boglarca)

Angel Weleschin


(m:Baghira Gurdau, o:Drago z Chejlavských lesů, fotila H.Netíková)

I.letošní hon

26.10.2013 - náš první letošní hon v Dobřichovicích.


Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/I.hon_Dobrichovice_26 .10.2013/

Eliška (Goldie z Chejlavských lesů)

24.10.2013 - dnes nám přišly krásné fotky "malé Baloušové" Elišky (Goldie z Chejlavských lesů - m:Dali z Chejlavských lesů, o:Baloo Bonel Boglarca, nar.6.1.2013). :)) Majitelům za ně moc děkujeme, fotky nám udělaly radost.:)) A jsme moc rádi, že máme možnost se vídat i s dalšími sourozenci z vrhu.
Baloo a všestranky v Jičíně

5.-6.10.2013 - První říjnový víkend jsme si vybrali jako termín pro absolvování VZ s naším Baloušem. Volba padla na Jičín, a tak jsme již v pátek vyrazili na chalupu. V případě sobotního nezdaru jsme měli v plánu česání jablek. :P
V sobotu se Honza nahlásil, vylosoval číslo 1 a mohlo se začít. "Kluci" začali velkým polem, kde byl Honza s Baloušovým výkonem spokojen. Nejvíce se mu líbil společný hon a přinesení "teplé". (někteří pejsci měli se zajícem starosti). Následovala voda, kde bohužel Balouš vyfasoval známku 1 z nahánění v rákosí, a tudíž sešup do II.ceny. Škoda. Ochota za 3, dohledávka v rákosí za 4 a přinášení kachny taky za 4. Následovalo malé pole, které proběhlo bez větších problémů, a tak měli kluci sobotní disciplíny za sebou. A já nedělní česání jablek před sebou. :D
V neděli se šel les. Při nástupu ovšem již někteří pejsci se svými vůdci chyběli. :( Začalo se ohrádkou, kde Baloo předvedl pěknou práci a získal 4. Následovala šoulačka a barva. Šoulačka bez problémů za 4. Když mi Honza vyprávěl, jak početnu koronu měl v zádech, ani jsem mu roli vůdce nezáviděla. A taky nesmím zapomenout napsat, že moc děkujeme Hance Kaprové a Jurovi Drábkovi za pomoc při výcviku s Baloušem. V posledních dnech před zkouškama byli Honzovi velikou oporou! :) Na barvu byl Baloo nahlášen jako OZNAMOVAČ. Po nasazení došli hoši zdárně na lože, které Baloo označil zalehnutím. Poté následovala Baloušova samostatná práce oznamovače, Honza čekal na loži. Balouš doběhl po barvě ke kusu, ověřil, vzal do mordy "brynksl"(nevím, jak se to píše, zkrátka vzal do mordy kus parůžku, co měl od lože připevněn na obojku) a pelášil zpátky za Honzou. Toho pak neomylně dovedl ke kusu, celou dobu s brynkslem v mordě. Perfektní práce, zahlásili rozhodčí a známka 4. Vlečka se zajícem za 4, s liškou za 3 (dohledávka za 4) a i ostatní disciplíny dopadly skvěle.
Podtrženo sečteno: II.cena, 446 bodů, nos 4, 3.místo !! :))) A tak máme doma druhého všestranného psa, máme velikou radost. :)
(Zkoušky dokončilo z deseti ohařů pět , dva v I.ceně, jeden ve II.ceně a dva ve III.ceně. Zkoušek se ještě účastnili retrívři, jejich výsledky si ale Honza nepamatuje.).


Artois Campo Stellare (Buddy)

- ze spojení DRAGO z Chejlavských lesů x Barcelona C9H13NO3 (Stella)
Dorazila k nám skvělá zpráva, Buddy, Dragův první potomek splnil ve 20-ti měsících věku všechny podmínky k udělení chovnosti (ZV, PZ, SZVP, DKK, výběr do chovu, výstava). :)) Majitelům mooc gratulujeme, máme radost.


ZÁŘÍ - podzim se blíží :)

Září je pro mě vždy takovým Novým rokem, po dvou měsících užívání si léta začíná zase něco nového, každý den má svůj denní řád :)) . Klukům začíná škola, rugby a pro naše psiska je to čas, kdy vyrazíme společně na kachny a později i na hony. Žádné velké kynologické plány letos na podzim nemáme, jedny zkoušky a jednu výstavu (VZ a MVP Praha). Tak uvidíme, co dalšího nám podzim přinese :D, jak už kolikrát - člověk míní, příroda mění.29.8.2013 - Štěňátka MOK na prodej:

KODY a KLIP Z CHLUMČANSKÉ DOLINY narozeni 28.5.2013 ze spojení Fidorka z Chlumčanské Doliny x Basco Tajemství Karpat - ihned k odběru :), více info zde: http://www.chlumdolina.wz.cz

BOWIE CAMPO STELLARE narozen 26.6.2013 ze spojení Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů - ihned k odběru :), více info zde: http://vizle.eu


18.8.2013 SZVP Praha 9+10

Baloo v rámci přípravy na VZ nastoupil po týdenním "gaučingu" (Honza byl na dovolené) na zkoušky. Pokonil co mohl :(, dokončil ve II.ceně.Více na stránce zkoušky-výstavy Baloo Bonel.


Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Vystava_Zakupy_SZVP_1 8.8.2013_PHA_9_10/

Speciální výstava klubu - Zákupy

V sobotu 10.8. jsme se zúčastnili výstavy v Zákupech. Na výstavu jsme s Honzou přivezli našeho Balouše a Hančinu Rajen z Mečkovské skály. Baloo Bonel nastoupil ve třídě pracovní, kde si v konkurenci šesti psů vyběhal známku VÝBORNÝ 3. Pro pana rozhodčího Havláta byl ve výborné výstavní kondici :D , což nám udělalo radost. Rajen získala V1, CAJC, BOJ a podstoupila výběr do chovu, a stala se kandidátkou chovu. Měli jsme radost, jak jsme to krásně zvládli, a po příjezdu samozřejmě i Hanka, která zatím bojovala s Jaggy z Chlumčanské doliny na SZVP.

Fotky z výstavy zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/Vystava_KCHHMO_A_KK O_-_Zakupy_10.8.2013/

Štěňátka MOK

11.8.2013 - K prodeji k dnešnímu dni již nejsou žádná štěňátka z chovatelské stanice CAMPO STELLARE, ze spojení Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů. Všechna štěňátka mají již svého nového páníčka. "Modrý" pejsek - BBKING Campo Stellare - rozšířil chovatelskou stanici Campo Stellare.

Koukněte také na stránku "potomci Campo Stellare, vrh B", podpoložka pod stránkou "krytí Drago", kde najdete fotky štěňátek v postoji, které fotila Markéta Hošková (panička Artoise Campo Stellare) a Eliška :)) Štěňátka jsou opravdu moc krásná, máme z nich radost. :D
Fotky z víkendu zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Letni_vikend_3.-4.8.2 013/


27.-28.7.2013 - Memoriál Jitky Hromadové (ZV,SZVP,LZ)

BALOO BONEL Boglarca - II.cena, 522 bodů, nos 4 (ZV - I.cena 225 bodů, SZVP - I.cena 95 bodů, LZ - II.cena 202 bodů) :)))


Fotil Petr Slavík a Zuzana Nedavašková (děkujeme za půjčení).
Více info na stránce zkoušky-výstavy Baloo Bonel a fotky zde:
http://bonocorzbolatic.rajce.idnes.cz/Memorial_Jit ky_Hromadove_-_Albertovec_28.7.2013/
http://bonocorzbolatic.rajce.idnes.cz/Memorial_Jit ky_Hromadove_-_Albertovec_27.7.2013/
http://manonlescaut.rajce.idnes.cz/Memorial_Jitky_ Hromadove_sobota_27.7.2013/
http://manonlescaut.rajce.idnes.cz/Memorial_Jitky_ Hromadove_nedele_28.7.2013/
http://emma74.rajce.idnes.cz
http://zbolatic.rajce.idnes.cz/2013-27.-28.7_Memor ial_Jitky_Hromadove/


Čtyřměsíční pejsek MOK - na prodej.V chovatelské stanici WELESCHIN čeká na své nové druhé páníčky pejsek ASLAN Weleschin, ze spojení Drago z Chejlavských lesů x Baghira Gurdau.Více info a foto na stránce - http://www.weleschin.cz a na facebooku. :)

HONZA A DRAGO - CHLUMČANY 2011 :)

HONZA A BALOO BONEL - CHLUMČANY 2013 :)


U Elišky

V sobotu 13.7. jsem navštívila štěňátka ze spojení Stella+Drago. Jsou opravdu moc krásná :). Vrh je krásně vyrovnaný, štěňátka jsou bez bílých znaků, a největší radost mám z toho, že většina z nich má už svoje budoucí páníčky. V srpnu je s klukama navštívíme ještě jednou, to už ale budou řádit na letním bytě mimo Prahu. :D


Více info a krásných fotek zde: https://facebook.com/campostellareČervenec, srpen, prázdniny začaly :)


Začátek prázdnin jsme strávili na chalupě na Podháji, všichni včetně zrzavců jsme si to náramně užili.

= Baloo Bonel Boglarca, Jacky z Chlumčanské doliny (Baxi), Drago z Chejlavských lesů.
Další týden jsme se přesunuli pod stan k hájovně v Chlumčanech, kde proběhl X.sraz chovných stanic "Z Chlumčanské doliny, Z Chejlavských lesů". Bylo to jako každý rok super! Moc děkujeme za pozvání! Letos se sešlo opravdu mnoho milovníků a nadšenců loveckých plemen, myslím, že byla i rekordní účast pejsků. Na sraz dorazili i tři potomci našeho Balouše, máme z nich opravdu radost, jsou to šikovní a krásní pejsci. :)) Jako každoročně se procvičovalo pole, voda, les, zkrátka paráda... :D


Fotky u nás na rajčeti - http://emma74.rajce.idnes.cz/
I když to vypadalo, že prázdniny budou letos na psí akce chudší, opak je pravdou. Honza má s Baloušem přihlášené dvoje zkoušky, a shoda náhod tomu chtěla, a Baloo se představí i na výstavě. Nácviky na VZ jsou v plném proudu. :))

DRAGO + STELLA = ŠTĚŇÁTKA :)))

Ve středu ráno 26.6.2013 Stella porodila svá druhá štěňátka. Porod byl bohužel komplikovaný, a tak skončil císařským řezem, ale Stella i všechna štěňátka jsou vpořádku. :D Narodilo se pět pejsků a čtyři fenky. Mooc gratulujeme! :)) Z tohoto spojení jsou ještě volní tři pejsci, a tak v případě zájmu můžete kontaktovat paničku Stelly, Elišku. :)

Více info a foto na: http://drago.svet-stranek.cz/nova-stranka-247184/

A ještě musím přidat jedno info a foto, Stella (Barcelona C9H13NO3) pěkně kyne! :)) Už se moc těšíme, Stella má před sebou poslední týden březosti, moc držíme palce.


Klubové lesní zkoušky Pelhřimov

15.6.2013 - v sobotu Honza vedl na leskách našeho Balouše. Jak to všechno dopadlo, čtěte zde: http://www.drago.svet-stranek.cz/zkouskyvystavybal oo/


Fotila Lucie Hegrová.

MVP Litoměřice

V sobotu 25.5.2013 se Balouš zúčastnil MVP v Litoměřicích, ve třídě pracovní, v konkurenci tří psů získal hodnocení VÝBORNÝ 2, RES.CAC. Od německé paní rozhodčí má moc pěkný posudek, máme radost. :)Některé další výsledky: MOD Rajen z Mečkovské skály - V1,cajc,boj,bob, MOK Dali z Chejlavských lesů - Vd, MOK Dante z Chejlavských lesů V1,cac (ve třídě s Baloušem), MOK Artois Campo Stellare V3, MOK Forest z Chejlavských lesů V1,cac,cacib,bob,big3. :D

20.5.2013 - přidala jsem novou stránku o plánovaném vrhu "B" Campo Stellare - http://www.drago.svet-stranek.cz/nova-stranka-2471 84/
Dále jsem přidala spousty nových fotek štěňátek z Velešína i z Bolatic k nám na rajče a na stránky "potomků" :)) http://emma74.rajce.idnes.cz Chovná stanice Weleschin má volného jednoho pejska - Arga, a chovná stanice Z Bolatic má také volného jednoho pejska (původní zájemce se přestal ozývat). V případě zájmu volejte majitele fenek.
A co nového u nás? V sobotu se chystáme s Baloušem na MVP do Litoměřic, Baloo je přihlášen do pracovní třídy. V polovině června nás čekají klubové lesní zkoušky a koncem června týden na chalupě, a pak, jako již tradičně začátkem prázdnin, sraz v Chlumčanech. Máme i další plány a novinky, ale o těch zase jindy. :D

ARGOStella a Drago - březost potvrzena :)

15.5.2013 - dnes k nám dorazila skvělá zpráva, Stella (Barcelona C9H13NO3) z chovatelské stanice Campo Stellare je březí. Moc gratulujeme, máme radost a držíme palce, aby všechno dobře dopadlo. Půjde-li všechno hladce, tak se náš Drago stane koncem června počtvrté tatínkem. :))


15.5.2013 štěňátka WELESCHIN

otec: GCH DRAGO z Chejlavských lesů
matka: BAGHIRA Gurdau
Volní jsou dva pejsci. V případě zájmu volejte pana Žlunku, tel:606639830Více fotek na rajčeti nebo na facebooku.

X.sraz v Chlumčanech se blíží :))

My už se táák těšíme ! Více zde: http://www.chlumdolina.wz.cz/setkani_CHD_10.htm

10.-11.5.2013 štěňátka Z BOLATIC

otec: GCH DRAGO z Chejlavských lesů
matka: CH BERETTA z Bolatic
Volná je jedna fenka a jeden pejsek. V případě zájmu volejte Šárku, tel:605501534. Jsou to pěkní draci, krásně rostou, mají 4kg. :))

7.5.2013 - PŘIDALA JSEM NA RAJČE FOTKY Z MVP PRAHA, ZE ZV, ŠTĚŇÁTEK Z VELEŠÍNA I Z BOLATIC A PÁR FOTEK MALÉ BARUNKY :)))
http://emma74.rajce.idnes.cz
(V chovatelské stanici Weleschin jsou volní dva pejsci, v Bolaticích je volná jedna fenka a jeden pejsek.)

5.5.2013 - Zkoušky vloh CACT Praha 9 + 10

Honza dnes úspěšně odvedl na ZV Jackyho z Chlumčanské doliny (Baxi), v I.ceně, nos 4. Máme radost, bylo to mezi "angličany" dost přísný hodnocení. Zkoušky byly plně obsazené, jedna fenka nedorazila kvůli hárání, ze zbylých 23 psů dokončilo 15, 14 v I.ceně a jeden ve III.ceně. Honza si vylosoval druhou skupinu, kde bylo osm psů, 1 něm.krátk.ohař, 1 irský setr, 2 pointři, 3 gordonsetři a Baxi :). Obstáli pouze čtyři psi, čtyři vypadli. :(

4.5.2013 - MVP Praha

Baloo se dnes předvedl na výstavě psů v Letňanech. Ve třídě otevřené v konkurenci šesti psů si vyběhal hodnocení VÝBORNÝ 2 RES.CAC. :)) Více zkoušky-výstavy-Baloo.


28.4.2013 - Buddy (Artois Campo Stellare, po Drago x Stella) dnes složil ZKOUŠKY VLOH v I. ceně, moc gratulujeme ! :))
Foto zde: http://www.drago.svet-stranek.cz/nova-stranka-2205 49/

27.4.2013 - přidala jsem nové fotky štěňátek a fotky z krytí.

Nový odkaz

Nový odkaz na stránky kamarádky Hanky. :)) Třeba se bude hodit. :))
http://www.vycvikpsu.estranky.cz

Krytí

24.4.2013 - Včera za Dragem dorazila na krytí Stella (Barcelona C9H13NO3), vše proběhlo dobře a tak držíme palce, aby to vyšlo, a Eliška se dočkala nadílky malých zrzavců.Štěnda :))

24.4.2013 - štěňátka z Velešína i z Bolatic rostou jako z vody, mají otevřená očka, začínají pobíhat v pelíšku a vyžadují pozornost ostatních. Většina má už svého budoucího páníčka, některá štěňátka ještě na svého budoucího páníka čekají, a tak v případě zájmu kontaktujte majitelé fenek.

Více fotek štěňátek na rajčeti a na facebooku. :)

Zrzavci

Jacky z Chlumčanské doliny (Baxi) vystavuje křepelku

Baloo Bonel Boglarca při nácviku oznamovače

Drago z Chejlavských lesů :))

DRAGO A BALOO


20.4.2013 - přidala jsem na rajče fotky ze Zalažan a z brigády v Dobřichovicích.
http://emma74.rajce.idnes.cz

17.4.2013 - Přidala jsem spousty nových fotek štěňátek Baloušových i Dragoušových :)

Plánované krytí

12.4.2013 - koncem dubna máme s Dragem v plánu krytí :)) , více info o spojení na stránce "krytí Drago" a zde: http://www.vizle.eu/stenata.php

10.4.2013 - přidala jsem nové fotky štěňátek.

V sobotu 6.4. jsem se zúčastnila povinné střelby v Tišicích. Střelby se povedly, všichni adepti byli se svými výsledky spokojeni (já nadmíru :)), nálada byla skvělá, jen mohlo být lepší počasí, 2° nad nulou, nic moc. V neděli 7.4.2013 jsme vyrazili s Honzou na jarní svod loveckých psů do Horních Počernic. Na svod jsme přivezli Baxíka (Jacky z Chlumčanské doliny), kterého Honza připravuje na vlohy a podzimky. Na svodu se sešlo poměrně dost psů, nejpočetnější skupinou byli opět gordonsetři. Fotky na rajčeti.


Dragouškové jsou na světě :))

6.4.2013 Beretta z Bolatic porodila svá první štěňátka, ve vrhu jsou 4 pejsci a 4 fenky - mooc gratulujeme! Štěnda se mají čile k světu, váží od 360g do 490g. Fotky na rajčeti a další info později a i zde: http://www.zbolatic.cz .


Štěňátka jsou na světě :))


Máme velikou radost a krásnou zprávu, dnes v noci 4. dubna porodila BAGHIRA Gurdau z chovatelské stanice Weleschin (Terezka) svoje první štěňátka, 3 holky a 5 kluků :)). Náš DRAGO se tak stal podruhé tatínkem. Všechna štěňátka vypadají zdravě a mají se čile k světu. Více info později na stránce - potomci Weleschin, vrh "A" ( http://www.drago.svet-stranek.cz/potomci-weleschin / . A nebo můžete sledovat LIVE - Terezky pelíšek na webových stránkách Weleschina. :)http://www.weleschin.cz


3.4.2013 - přidány nové fotky na rajče (odkaz na rajče na úvodní stránce).1.4.2013 - dnes Terezka (Baghira Gurdau) 63.den březosti :) , držíme palce, více zde: http://www.weleschin.cz/terezky-pelisek/

Terezka na fotce ve svém pelíšku, 65.den březosti (3.4.2013).

30.3. 2013 - Buddy (Artois Campo Stellare po: Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů) a jeho krásný úspěch na MVP ČB, čtěte zde:http://www.drago.svet-stranek.cz/nova-stranka-2205 49/

27.3.2013 - BARunka (Bereta Bar z Elevenu - po Arose z Elevenu a našem Baloušovi) - díky za fotky :)

- další foto zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Bereta_Bar_z_Elevenu_ Arosa_x_Baloo_Bonel/ a na stránce - potomci Z ELEVENU.
26.3.2013 - Eliška (Goldie z Chejlavských lesů - po Dali z Chejl.lesů a našem Baloušovi) - děkujeme za fotečky :)

Více fotek zde: http://www.drago.svet-stranek.cz/nova-stranka-2376 85/ a na rajčeti: http://emma74.rajce.idnes.cz/Eliska_Goldie_z_Chejl avskych_lesu_-_Dali_x_Baloo_Bonel/

Termín letošního již X.srazu chov.stanic Z CHLUMČANSKÉ DOLINY a Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ v Chlumčanech na myslivně proběhne 3.- 7.7.2013 :))

BLIŽŠÍ INFO POZDĚJI ZDE: http://www.chlumdolina.wz.cz A PŘIHLÁŠKY NA SRAZ ZDE: md1@centrum.cz


Drago a Baloo Bonel u nás na procházce na okrouhlíku.

Holky se pěkně zakulacují :)

18.3.2013 -
Dragovy nevěsty, BAGHIRA GURDAU (49.den březosti) z chov.stanice WELESCHIN a BERETTA Z BOLATIC (42.den březosti) z chov.stanice Z BOLATIC se začínají pěkně zakulacovat :)). V případě zájmu o zamluvení štěňátka kontaktujte majitelé fenek: Jan Žlunka, Velešín, tel: 606639830 a Šárka Blokeschová, Bolatice, tel: 605501534.
Na fotce Beretta z Bolatic (41. a 49. den). Více info na stránce "krytí Drago".


11.3.2013 - Fotky ze Zalažan zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Zalazany_9_-_10.breze n_2013/


Březen, duben, květen...?

Tak to konečně vypadá, že začíná jaro, na které jsme se už moc těšili. :)) Březen nám přinesl dobré zprávy, a tak se v dubnu možná dočkáme štěňátek po našem DRAGOVI z Chejlavských lesů.:D 16.3. vyrazíme s Hankou na klubovou schůzi do Brna. V dubnu se pak zúčastním v rámci mysliveckého kurzu povinné střelby na střelnici v Tišicích a jarního svodu psů, který pořádá Praha 9 . V květnu je Baloo přihlášen na MVP v Praze, a 5.5. se Honza přihlásil s Baxíkem (Jacky z Chlumčanské doliny) na zkoušky vloh. Zároveň se těšíme na výstavu do Lysé nad Labem, na Viva Natura. Koncem května bude vrcholit příprava Balouše na lesní zkoušky, ty klubové se jdou už 15.6. :)) Honza Balouše připravuje jako oznamovače. 25.5. vyrazíme na MVP do Litoměřic, Balouš je přihlášen do pracovní třídy. Drago bude mít pohov, další výstavy a zkoušky s ním neplánujeme.

Zpráva dne !

4.3.2013 - odpoledne mi přišla tahle esemeska: "Čekáme malé DRAGOUŠE. Čtyři viděl stopro, dál nepočítal. Ale dvanáct jich prý není :D ." Máme obrovskou radost, a moc držíme palce, aby vše dobře dopadlo. Půjde-li všechno hladce, tak by se první týden v dubnu měla Šárka od Beretty z Bolatic dočkat malých zrzavečků. (Ještě musím prozradit, že máme tak trochu slíbeno, když je to vrh "D", že by mezi maličkými mohl být i "Drago" :)). http://www.zbolatic.cz


Štěňátka jsou na cestě :)

25.2.2013 - Dnes k nám dorazila skvělá zpráva : Drago x Baghira Gurdau (Terezka) - BŘEZOST POTVRZENA ! Více zde: http://www.weleschin.cz/category/aktuality/


24.2.2013 :))


10.2.20137.2.2013 - přidány nové fotky na rajče.
12.2.2013 - přidala jsem nové fotky na rajče a do sekce "potomci z chejlavských lesů, vrh G - jsem přidala odkaz na fotky štěňátek od budoucího pánečka fenečky Goldie (Elišky), děkujeme :).
Štěňátka Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ mají všechna své nové páníčky, ze štěňátek Z ELEVENU je volný "žlutý " pejsek Bronco Billy.

Po dlouhém čekání přijela do Prahy Šárka z Bolatic s Berettou. A tak začátkem tohoto týdne došlo ke krytí našeho Draga a Beretty z Bolatic. Vše proběhlo hladce, tak moc držíme palce, aby to vyšlo. :)) http://www.zbolatic.cz

Další fotky přidám k nám na rajče.

3.2.2013 - štěňátka po Dali a Baloušovi budou mít za tři dny měsíc, tak jsem je zajela navštívit. :)Více foto na rajčeti.28.1.2013 - za naším Dragem přijela z jižních Čech Terezka (Baghira Gurdau).
Fotky na rajčeti.V chovatelské stanici Z ELEVENU je volný jeden pejsek ! V chovatelské stanici Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ je také volný jeden pejsek !


Dali z Chejlavských lesů a její štěňátka (věk-3týdny)

Více na stránce "potomci z Chejlavských lesů vrh G" a fotky na rajčeti.

25.1.2013 - návštěva u štěňátek v Klatovech (věk-6,5týdne)

Více na stránce "potomci z Elevenu vrh B" a fotky na rajčeti. Přidala jsem první postojovky.

Baloo Bonel Boglarca, Jacky z Chlumčanské doliny (Baxi), Drago z Chejlavských lesů23.1.2013 - Na rajče jsem přidala nové fotky štěňátek Z ELEVENU, které zaslala Jarka. A máme naplánovanou ještě jednu návštěvu v Klatovech, než se zrzavci rozutečou k novým pánečkům. S Jarkou zkusíme nafotit i "postojovky". A štěňátka čeká i tetování oušek.

http://emma74.rajce.idnes.cz/Stenatka_vrh_B_z_Elev enu_Baloo_Bonel_Boglarca_x_Arosa_z_Elevenu/
Ani s výcvikem nezahálíme, Balouš dál trénuje na oznamovače. A máme i další novinky, některé překvapivé, ale o nich někdy později :D

Štěňátka na prodej :))

21.1.2013 - V CHOVATELSKÉ STANICI Z ELEVENU SE UVOLNILA JEDNA FENKA A VOLNÝ JE JEDEN PEJSEK. Máte-li zájem, kontaktujte Jarku Křivánkovou, tel:775711737 nebo YARKA@seznam.cz U ALENY NAVAROVÉ, PO DALI Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ JE TAKÉ VOLNÝ JEDEN PEJSEK.Tel. na Alenu: 724444579
Nebo více info na: http://madarsky-ohar.net/index.html a na http://dalimok.wz.cz
ŠTĚŇÁTKA Z ELEVENU


ŠTĚŇÁTKA Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ13.1.2013 - návštěva u Dali z Chejlavských lesů :)

Dnes jsem navštívila Alenku s Dali, a byla jsem hlavně moc zvědavá na štěnda po našem Baloušovi. Mrňouskové mají 1 týden, krásně prospívají, váží od 750g do 830g, jsou to pěkní cvaldové.Některá štěňátka jsou stále volná, tak v případě zájmu můžete Alenu kontaktovat.

Baloo Bonel Boglarca :)

Další fotky na stránce "potomci z Chejlavských lesů, vrh G a u nás na rajčeti.

9.1.2013 - Přidány nové fotky štěňátek Z ELEVENU.

6.1.2013 Dvojnásobný hrdý otec BALOO BONEL BOGLARCADali a její štěňátka :)

Více foto a info o štěňátkách na stránce "potomci Z Chejlavských lesů - vrh G". A foto také na: http://dalimok.rajce.idnes.cz/Vrh_G_Chejlavske_les y/ a další info na: http://dalimok.wz.cz
(štěňátka ze spojení Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca)6.1.2013 - Výlet Klatovy, chov.st. Z ELEVENU :)

Dnes jsme měli krásný "štěňátkový" den, navštívili jsme Jarku a její smečku Z ELEVENU. Moc jsme se těšili na štěňátka po našem Baloušovi. A ty jsou naprosto úžasná! :) Vrh je krásně vyrovnaný, všichni váží kolem 2500g, a jsou to pěkní čiperové. Mooc jsme si to užili, ještě jednou děkujeme za pozvání. Došlo i na procházku, Balouš s Dragem se hezky s děvčaty proběhli. Udělali jsme i fotečky, které jsem už přidala k nám na rajče. Zde: http://emma74.rajce.idnes.cz
Dali z Chejlavských lesů a Baloo Bonel Boglarca - štěňátka jsou na světě :)

6.1.2013 - Dali z Chejlavských lesů dnes porodila svá první štěňátka, tatínkem je náš Balouš. :) Štěňátka budou zapsána jako vrh "G" z Chejlavských lesů. Narodilo se jich 7, 3 fenky a 4 pejsci.:)) Dali a paničce Alence mooc gratulujeme. Štěňátka jsou pěkní macíčci, nejmenší váží 420g a největší 470g. V týdnu je zajedu nafotit, už se na ně těším.

Dragův první potomek - Artois Campo Stellare alias Buddy (13.1.2013 oslaví první narozeniny)SILVESTR A NOVÝ ROK

V pondělí dopoledne, na silvestra jsme se šli podívat do ZOO Praha. Bylo nádherné slunečné počasí, a tak bylo poměrně dost zvířátek ve výbězích. Byla to moc pěkná procházka. Ohaříky jsme pro tentokrát nechali doma, a vzali je na procházku až po pozdním obědě, když jsme se vrátili ze ZOO. I když v našem okolí bydlí poměrně dost pejsků, už jsme žádného nepotkali. Naši zrzavci byli asi jediní, kterým začátek oslavy silvestra a nového roku nevadil. Večer nadšeně asistovali při ohňostroji, a i o půlnoci řádili venku, jako by se nic nedělo. :))
V příštím týdnu nového roku bychom se měli dozvědět, jak úspěšné bylo krytí Balouše a Dali z Chejlavských lesů..? Štěňátka by se měla narodit 5.1. :) V neděli 6.1. máme naplánovanou cestu do Klatov za štěňátkama vrhu "B" z Elevenu. Tatík Balouš pojede samozřejmě s námi, aby si svoje potomky prohlédnul. Drago nám bude také dělat společnost. Na návštěvu se už mooc těšíme.
Taky jsem trochu poopravila plánovaná krytí naším Dragem, z prosince se přesouvají na začátek letošního roku. Obě fenky si dávají s háráním na čas. :) Tak se necháme překvapit, kdy vůbec dorazí. :)30.12.2012 - dnes jsme po delší době opět vyrazili všichni ven, a náramně jsme si to užili. Honza začal s Baloušem "cvičit" oznamovače, a i jsme nafotili nějaké nové fotky. Přišly nám také nové fotky štěňátek, kterým jsou 3týdny, a krásně rostou, přidám je brzy na rajče. Volný už je jen jeden pejsek, tak neváhejte, a v případě zájmu volejte Jarku: tel:775711737. Také netrpělivě očekáváme zprávy od Alenky, Dali z Chejlavských lesů má před sebou poslední týden březosti, tak moc držíme palce, a už se na malé zrzavce těšíme.

VÁNOCE


26.12.2012 - Štěpánský hon
Na druhý svátek vánoční Honza vyrazil s Dragem na hon, ke Dvoru Králové nad Labem, kde máme chalupu. Hon byl zaměřen na zajíce a divoká prasata. Nakonec byli sloveni pouze čtyři zajíci, hon byl ale moc pěkně připraven a organizován.
28.12.2012 - Přidala jsem k nám na rajče nové fotky štěňátek z vrhu "B" chovatelské stanice Z ELEVENU (maminka:Arosa z Elevenu, tatínek:Baloo Bonel Boglarca, za fotky opět moc děkuji Jarce :)). Štěňátka krásně prospívají, kluci váží 1800g a fenečky 1600g. Štěňátka už mají přiřazena tetovací čísla, a už se rýsují i jejich jména. Některá štěňátka jsou stále volná, tak v případě zájmu můžete kontaktovat paní majitelku Arosy (Jarka tel:775711737).

návštěvníků stránky
celkem179 997
tento týden122
dnes42