Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

NOVINKY 2015 - Drago-Baloo-Denny:

NOVINKY 2015 - Drago-Baloo-Denny

Zkoušky vloh, krajská výstava a sraz

13.6.2015 - dnes se na krajské výstavě psů v Benátkách nad Jizerou v mezitřídě představila Mia Campo Stellare (Drago x Stella), a získala krásné ocenění: VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Moc gratulujeme!
A Honza s Pogem si zajeli na zkoušky vloh do Luže, kde uspěli a získali I.cenu, 210bodů a nos za 4 :))
A jako každoročně, i letos proběhne sraz v Chlumčanech na myslivně, a to od pátku 3.7. do pondělí 6.7.2015.Angel a Drago :)

V neděli 31.5.2015 na mezinárodní výstavě psů v polském Lešně získala nádherné ocenění fenka Angel Weleschin (Drago x Baghira), ve třídě pracovní si vyběhala hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC, CACIB, a zároveň tak zahájila čekatelství na polského šampióna a na interšampióna. Moc gratulujeme!
A ještě o kousek lepší hodnocení získal "malý Drago" z Bolatic (Drago x Beretta), který na stejné výstavě získal hodnocení VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB, BOB, čímž zahájil čekatelství na polského šampióna. Mooc gratulujeme, máme radost!


Om/AL03V/5DRS 8,90kg

- oko tmavé, barva divočáka, mimořádně ušlechtilá hlava, ideální průběh hřbetní linie, vytočená tlapka, nadprůměrná kvalita srsti, vyrovnaná povaha.
V sobotu 30.5.2015 jsme se z Dennym zúčastnili oblastní výstavy na zámku Kačina. Na tuto výstavu jsme vyrazili především kvůli bonitaci. Ve třídě mladých Denny získal hodnocení VD2/4 a potom, v samostatném kruhu při bonitaci mu byl zapsán bonitační kód a Denny se stal KANDIDÁTEM CHOVU.Více na stránce Denny z Pernštejnského podhradí, fotky z bonitace, které fotila paní Přibáňová, včetně našeho Dennyho zde: http://grandamity.rajce.idnes.cz/30.05.2015 a více foto později i u nás na rajčeti.


25.5.2015 - Honza dnes úspěšně absolvoval zkoušky na rozhodčího pro plemena ohařů, stal se rozhodčím pro zkoušky vloh a pro podzimní zkoušky a je čekatelem na rozhodčího pro zkoušky vodní práce.

MVP Litoměřice

23.5.2015 - teprve před chvilkou k nám dorazila skvělá zpráva! Na Mezinárodní výstavě psů v Litoměřicích získali dva potomci po našem Dragovi hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC a to, Bellezza Mia Campo Stellare a Bandito Campo Stellare! Oba nastoupili v mezitřídě, rozhodčí: Hana Kunfalvi. Mooc gratulujeme, krásný výsledek :))
Bandito Campo Stellare a Bellezza Mia Campo Stellare (Drago z Chejlavských lesů x Barcelona C9H13NO3), fotila Petra Buriánková.VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA Z JESTŘÁBKY (Drago x Bora) JSOU ZADÁNA A U SVÝCH NOVÝCH PÁNEČKů, PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ A RADOSTI :))

ZV a PZ

16.5.2015 - Dnes se Denny zúčastnil svých prvních zkoušek, na Praze 6 byl přihlášen na zkoušky vloh malých plemen. Předvedl krásný výkon, rozhodčí ho moc chválili. Hodnocení: I. cena, 184 bodů, nos 4, hlasitost 4 :))
A dnes se také v Těšanech na podzimních zkouškách předvedla Ginger z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali), která zkoušky dokončila v I. ceně, s 271 body! Moc gratulujeme :)Podkrušnohorská výstava

V sobotu 16.5.2015 se na Podkrušnohorské oblastní výstavě psů loveckých plemen v Červeném Hrádku představila Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona). Nastoupila v mezitřídě, posuzoval MVDr. František Šimek a Mia získala krásný posudek a hodnocení - Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz a v závěrečných soutěžích se dostala do užšího výběru 5-ti nejlepších. Moc gratulujeme :)


MVV (ZV CACT) a ZV

V neděli 10.5.2015 se Memoriálu Václava Vančury (ZV CACT), který pořádal v Čelákovicích klub krátkosrstých ohařů zúčastnila Ginger z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali) a tyto zkoušky dokončila v I.ceně s 212 body. Gratulujeme!
A další milou zprávou jsou úspěšně dokončené zkoušky vloh Bellissimy Campo Stellare (Stella x Drago), které zvládla na Kladně v I.ceně, s 225 body :) Mooc gratulujeme!


Krajská výstava Mladá Boleslav

8.5.2015 - dnes se Denny předvedl na XVI.Pojizerské výstavě psů. Opět nastoupil ve třídě mladých, v kruhu nás posuzoval pan rozhodčí Němec. A Denny získal: VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH, VÍTĚZ MLADÉ BOLESLAVI, 1. MÍSTO JUNIOR BIG IV. SKUPINY FCI :))))


Štěňátka Drago x Bora

3.5.2015 - dnes jsme ještě jednou navštívili štěňátka Z Jestřábky :)Poslední volné štěňátko, pejsek Bilbo:

Všechny fotky štěňátek zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Stenatka_Drago_x_Bora /

2.5.2015 - MVP Praha

Dnes se Denny zúčastnil své první výstavy. Drsnosrsté jezevčíky v kruhu 12 posuzoval Jan Bušta. Dennyho ohodnotil známkou VELMI DOBRÝ 2, do posudku nechal zapsat: chrup úplný, skus nůžkový, oko tmavé, typický standardní pes v barvě divočáka, korektní předhrudí, korektní průběh hřbetní linie, hrudní končetiny mírně sbíhavé, v zápěstí otevřené, pánevní končetiny v méně výrazným úhlení, dostatečná mechanika pohybu, výborné osrstění, klidná povaha, výborná prezentace.
Hned vedle, v kruhu 24, posuzoval pan rozhodčí Dvořák maďarské ohaře :) Jako jediná se z potomků po našich zrzavcích prezentovala v mezitřídě Dragoušova dcera Bellezza Mia Campo Stellare, která získala hodnocení VÝBORNÁ 1 CAC. Moc gratulujeme, máme radost.
Fotila Miušky panička.


Štěňátka - 42.dní :))

28.4.2015 - štěňátka (Drago x Bora) mají nové profi fotky v postoji (fotila Vlaďka Bartošová).


Všechny postojovky i se jmény zde:
http://www.drago.svet-stranek.cz/zjestrabky/

BILBO- fialový pejsek k zadání!


Ginger alias Boženka

18.4.2015 - na mezinárodní výstavě psů v Chemnitzu získala GINGER z Chejlavských lesů alias Boženka (Baloo Bonel Boglarca x Dali z Chejlavských lesů) hodnocení - výborná 2, res.CAC, res.CACIB :) Gratulujeme!
A máme radost, že Boženka pokračuje i v loveckém výcviku:)Bereta Bar z Elevenu

Otec: Baloo Bonel Boglarca
Matka: Arosa z Elevenu
Narozena 10.12.2012, chovná fena, 3xvýborná, 2xCAC, CACT, ZV-I.c, SZVP-I.c, MJM-II.c (PZ+SZVP), DKK 0/0, fotila majitelka Jarka :)Štěňátka - 26 dní :)
Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Stenatka_Drago_x_Bora /

8.4.2015 - fotky z velikonoc zde:http://emma74.rajce.idnes.cz/Velikonoce_2015/30.3.2015 - štěňátka Z Jestřábky (Bora Varsánymezei x DRAGO) mají nové fotky :) Fotila Vlaďka Bartošová (více fotek u nás na rajčeti a na facebooku).


DENNY z Pernštejnského podhradí

29.3.2015 - včera Denny oslavil své první narozeniny :)) , dnes jsme vyrazili na jarní svod loveckých psů do Horních Počernic, který pořádal OMS Praha 9. Dennyho nám posoudila paní ing.Přibáňová, a v listě má Denny zapsáno: typický, vícebarevný, síla kostry střední, chrup úplný, skus nůžkový, kvalita srsti nadprůměrná, povaha klidná, oko tmavé, ucho a čenich normální, znaky výrazné a obvod hrudníku 44cm. Jen se nevážilo, baterie se vybily, ale my z domova víme, že Denny váží 9,60 kg.


Víkendový relax

21.-23.3.2015 - o víkendu jsme navštívili štěnda po našem Dragoušovi, a taky jsme vyrazili na dvě procházky.
Štěňátka krásně prospívají, po necelém týdnu bez pár gramů zdvojnásobila svou váhu a většina z nich má své budoucí páníky. Máme z nich radost. V případě zájmu o štěňátko (pejska) ale ještě můžete kontaktovat majitele fenky :)
A protože bylo krásné počasí, vyrazili jsme i se smečkou ven. Radost nám udělal Denny, který je moc šikovný, na stopě zajíce nám předvedl jak je hlasitý a ve výcviku celkově opět pokročil :O
A náš Balouš, ten oslavil své již čtvrté narozeniny!

Narozeninové foto Balouše:

Šikovňák Denny:

Honza a jeho smečka:

Jedna nedělní:

A jedna štěňátková:


Štěňátka jsou na světě :)

17.3.2015 - tak jsme se konečně dočkali, štěňátka po našem Dragoušovi jsou na světě. Na svět přišel vrh B chovatelské stanice Z Jestřábky, 7 pejsků a 3 fenky ! Máme velikou radost a moooc gratulujeme ! Další info a fotky budeme přidávat na stránku "potomci Z Jestřábky - vrh B" a na rajče. Koncem týdne přineseme další zprávy, snad i fotky a navíc jednu novinku...60.den

13.3.2015 - Bora - 60.den březosti, narození štěňátek se blíží :) moc držíme palce a těšíme se :))


Z nedělní procházky ve Vonoklasech:Goldie z Chejlavských lesů

(BALOO BONEL Boglarca x DALI z Chejlavských lesů)


Gray z Chejlavských lesů

(BALOO BONEL Boglarca x DALI z Chejlavských lesů)


15.2.2015 - Fotky z dnešní procházky s Montim zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/15.2.2015_-_jen_tak_n edelni_prochazka/
Nerozlučná dvojka, Baloo a Denny :DAngel Weleschin

14.2.2015 - dnes mi to nedalo nesdílet fotku krásné fenečky Angel Weleschin (22m) po našem Dragoušovi a Baghiře Gurdau.
Angel: DKK 0/0, velmi nadějná, výborná, res.cac, ZV-I.c, PZ-I.c, chovná fena :))
Foto: cocolotte kennel. Narazím-li na nějaké další fotky potomků našich zrzavců, moc ráda je zveřejním a předem děkuji.


8.2.2015 - fotky ze sobotní naháňky v Dobřichovicích zde:http://emma74.rajce.idnes.cz/Karlik/
Denny z Pernštejnského podhradí (11m)Drago a Borostyán :))

6.2.2015 - BŘEZOST POTVRZENA ! :))

V případě zájmu o zamluvení štěňátka kontaktujte majitele fenky. Všechny kontakty na stránkách chovatelské stanice Z JESTŘÁBKY :))

13.1.2015 - dnes došlo ke krytí Dragouše a Borušky! Držte palce :) Fotky u nás na rajčeti. A více info o spojení na stránce : KRYTÍ Drago :))
15.1.2015 - i druhé krytí proběhlo bez problémů, a teď už budeme jen čekat na výsledek :))
Fenka Borostyán Varsánymezei (Břečťan z Jantaru)


11.1.2015 Winter show CACIB Nitra

A úplně nejčerstvější novinkou je krásný výsledek Billyho na dnešní výstavě v Nitře. Bronco Billy z Elevenu (Arosa x Baloo) vyběhal VÝBORNÝ 1, CAC, RES.CACIB a zároveň splnil podmínky k udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY! Mooc gratulujeme!
BRONCO BILLY Z ELEVENU:NDS NITRA a plánované krytí

V sobotu 10.1.2015 se na mezinárodní výstavě psů v Nitře prezentoval Bronco Billy z Elevenu (Arosa x Baloo), který od paní rozhodčí Janekové získal ve třídě otevřené hodnocení VÝBORNÝ 2, RES.CAC ! Paničce Martince moc gratulujeme, máme radost :)
Ještě větší radost máme z plánovaného krytí našeho Dragouše a fenky "Bory".
Více info o tomto spojení na stránce - krytí Drago :))
fenka BOROSTYÁN VARSÁNYMEZEI:Hanácká národní výstava

V sobotu 3.1.2015 se na Hanácké národní výstavě v Brně představila v mezitřídě fenka Darlet z Bolatic, č.1024 (Beretta z Bolatic x Drago), která od pana rozhodčího Šimka získala hodnocení velmi dobrá. Fotky z výstavy zde:
http://cocolotte.rajce.idnes.cz/Hanacka_Brno_3.1.2 014_MOK/
A další pěkné fotky z kruhu pana rozhodčího Šimka (mimo MOK) zde:
http://gordoni.rajce.idnes.cz/Hanacka_narodni_vyst ava_Brno_4.1.2014/
A jezevčíci foceni paní Přibáňovou zde:
http://grandamity.rajce.idnes.cz/NV_Hanacka_vystav a_3.1.2015/

Jaký bude...?


1.1.2015 - Tak jaký bude ten rok 2015? Nevíme..
Jako vždy touhle dobou máme plány, nezahálíme :) Drago letos oslaví šesté a Baloo čtvrté narozeniny. Náš Denny letos zahájí svou první zkouškovou a výstavní sezónu, uvidíme, jaká bude. Honza má v plánu dodělat čekatele na rozhodčího z výkonu loveckých psů, pro zkoušky vloh a podzimní zkoušky a začít další čekatelství. A jak jinak už se moc těší na tu novou zkouškovou sezónu, k Deníkovi přibere ještě nějakého ohaře, aby se nenudil :))
Moc se těšíme, že se budou na zkouškách a výstavách objevovat další potomci našich zrzavců, loňský rok byl pro jejich dětičky úspěšný, tak uvidíme letos.
Aktuality z loňska zde:

http://www.drago.svet-stranek.cz/novinky-ii/
návštěvníků stránky
celkem175 212
tento týden113
dnes76