Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

Dragovi potomci z chovatelské stanice Campo Stellare - vrh "A":

Dragovi potomci z chovatelské stanice Campo Stellare - vrh "A"

6. a 8. listopadu 2011 došlo k prvnímu krytí našeho Draga. Nevěstou byla Stella (Barcelona C9H13NO3 - ČLP/MOK/3301). Z tohoto spojení se 13. ledna 2012 narodila dvě štěňátka. Pejsek Artois Campo Stellare (Buddy) a fenečka Audrey Campo Stellare.


Audrey Campo Stellare:


Artois Campo Stellare (Buddy):


Drago, Stella a Buddy při setkání na výstavě v Praze:


Buddy se poprvé představil na výstavě v Klatovech, kde získal VN1. Společné foto s Dragem tudíž byla povinnost. :))V neděli 29.7.2012 Eliška, Buddy (Artois C.S.) a Stella (Barcelona C9H13NO3) navštívili v Dačicích Audrey Campo Stellare. :))Devítiměsíční Buddy - Artois Campo Stellare


KRASAVEC BUDDY (Artois Campo Stellare)

30.3.2013 - Buddy se předvedl na MVP v Českých Budějovicích, ve třídě mladých, v pěkné konkurenci sedmi mladých psů. Rozhodčím byl pan Vlasák a Buddík si ve třídě mladých vyběhal - Výborný 1, CAJC, BOJ ! :)) Moc gratulujeme!Na první fotce vpravo vedle Buddyho, myslím, Amy z Jirgalova dvora, která získala V1, CAJC a o BOJe se utkala právě s Buddym. Na poslední fotce s Vendulou Punčochářovou a Forestem z Chejlavských lesů, který vyběhal V1,CAC,CACIB,BOB,BIG1, také gratulujeme. :)
28.4.2013 - Buddy složil úspěšně ZKOUŠKY VLOH v I.ceně - gratulujeme! :)


25.5.2013 - Buddy na MVP Litoměřice získal ve třídě mladých hodnocení VÝBORNÝ 3.

BUDDY SPLNIL VŠECHNY PODMÍNKY K UDĚLENÍ CHOVNOSTI (ZV, PZ, SZVP, DKK, VÝBĚR DO CHOVU, VÝSTAVA). Máme velikou radost, majitelům moc gratulujeme. :))
BUDDY I VŠESTRANNÝM PSEM! Gratulujeme!


Chovní jedinci z vrhu

Artois Campo Stellare
návštěvníků stránky
celkem175 212
tento týden113
dnes76