Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

NOVINKY - Drago, Baloo a Denny :)):

NOVINKY - Drago, Baloo a Denny :))

PF 2015

Letos za celou naší smečku přeje krásné vánoce, hodně štěstí, zdraví a pohodový vstup do nového roku, náš Denny :)


Vánoční :))

Sezóna honů v plném proudu

18.12.2014 - během posledních čtrnácti dnů jsme byli pozváni na jeden hon a tři naháňky. Do Dobřichovic, na Slapy a 2x do Šáreckého údolí.
Nakonec vyrazil pouze Honza, do Dobřichovic i s Baloušem a Dragem. Na naháňky letos zatím sám, napřesrok snad i s Deňďou :)) Tři hony na drobnou jsou před námi, 20., 26. a 30.12., tak uvidíme.
Foto z úspěšné naháňky na Slapech, na výřadu bylo 29 kusů černé zvěře.Poslední leč...a gratulace!

V sobotu 29.11. jsme vyrazili na náš letošní již šestý hon. (Dalších pět je ještě v plánu :)))Tentokrát opět v celém složení :)) Událo se toho tentokrát mnoho, a den to byl vážně dlouhý.....Na některé události rádi zavzpomínáme, některé raději zapomeneme..Tak to zkrátka někdy bývá..
Drago i Baloo pracovali moc hezky, jsme rádi, že máme tak šikovné psy. A Denny, ten měl opět několik pěkných příležitostí rozvinout své lovecké vlohy. Fotky jako vždy u nás na rajčeti :)
A ještě dodatečně chci pogratulovat páníčkům fenky ANGEL WELESCHIN (Drago x Baghira), která výsledkem DKK 0/0 splnila poslední podmínku chovnosti, a stala se tak chovnou fenkou! Gratulujeme, máme radoost! A ještě jedna gratulace letí k majitelům Baldrica Bodiho z Elevenu (Baloo x Arosa), který se svým páníčkem běhá půlmaratony, a jde mu to výtečně!

Baldric Bodi z Elevenu:

Fotky z honu zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Posledni_lec/
Drago z Chejlavských lesů:

Část bohaté sobotní tomboly:


II.hon Dobřichovice a norování

Fotky z honu zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/II.hon_Dobrichovice/Na sobotu 15.11. byl naplánovaný druhý hon v Dobřichovicích. Honza ještě ráno vyrazil na Berounku na kachny, a pak jsme se v devět přesunuli na nástup, na hon. Celý den bylo krásné podzimní počasí, hon se vydařil, psi pracovali moc pěkně. Drago jako vždy na "plný plyn", večer zase vypadal jako po boji..:( Za čtrnáct dní nás v Dobřichovicích čeká poslední leč :))
V pondělí 17.11. jsme se pro změnu vyrazili podívat na zkoušky v norování. Největší radost jsme měli z toho, že si Denny také mohl po zkouškách noru vyzkoušet. Byl mooc šikovný, noru poprvé za Honzova slovního povzbuzování prošel, potom sám proběhl a lišku pěkně hlásil. Z Deníkem cvičíme i chůzi na volno u nohy a odložení, jde mu to moc hezky. Na poli hlásí na stopě zajíce, máme z něho radost. Uvidíme, jak se nám bude příští rok dařit na zkouškách.Hon Chlumčany a MVP Praha

1. a 2.11.2014 se konala v Praze Letňanech MVP, po oba dva dny pro všechna plemena. V sobotu i v neděli se v kruhu představila Ginger z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali), která vyběhala první den VÝBORNOU 3/5, a druhý den VELMI DOBROU 3/3 s pěkným posudkem, ale bohužel nechtěla moc ukázat zuby, škoda..:) Majitelům i handlerce gratulujeme! Ginger jsme viděli jen v neděli, v sobotu jsme si užívali na honu v Chlumčanech u Plzně. Tentokrát s námi byl pouze Denďa a byl moc šikovný. Fotky jako vždy u nás na rajčeti :D http://emma74.rajce.idnes.cz
Ginger z Chejlavských lesů:

Denny v Chlumčanech:NVP Brno a hon Dobřichovice

V sobotu 25.10.2014 se při evropské výstavě psů v Brně konala i národní výstava. V kruhu se tentokrát představila Bereta Bar z Elevenu (Baloo Bonel x Arosa), která získala hodnocení VÝBORNÁ 4 v mezitřídě od paní rozhodčí Dvořákové.
My jsme se výstavy nezúčastnili, a raději jsme vyrazili s naší celou smečkou do Dobřichovic na letošní první hon. Bylo to fajn, ohaříci pěkně pracovali, a pro Deníka to byla první zkušenost. Moc jsme si to všichni užili.

Výsledky NDS a EDS Brno zde: http://www.2014eurodogshow.cz/vysledky/1477
Na fotce s Beretou Bar i její bratr Bronco Billy z Elevenu, který se přijel do Brna jen podívat :)) Fotky Z.Nedavaškové ze závěreček: http://manonlescaut.rajce.idnes.cz/EDS_Brno_26.10. _2014_Final_ring/ a fotky jezevčíků od M.Přibáňové: http://grandamity.rajce.idnes.cz/evropska_brno/

Více foto z honu zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Hon_Dobrichovice/


MKP a ZV

3.-5.10.2014 - jelikož jsme o víkendu byli na chalupě, a do Hořic to máme co by kamenem dohodil, zajeli jsme se podívat na 76.ročník Memoriálu Karla Podhajského. Bylo krásné počasí, a tak jsme vydrželi celý den. Bylo to moc fajn. Pár fotek ze soboty u nás na rajčeti :))
A o víkendu ani někteří ostatní nezaháleli, a tak se k nám opět donesly pěkné zprávy:
Ginger z Chejlavských lesů (DalixBaloo Bonel) - ZV- I.cena, 202 bodů,
Bellezza Mia Campo Stellare (BarcelonaxDrago) - ZV - I.cena, 214 bodů,
vůdcům a majitelům mooc gratulujeme, máme radost!

Bellezza Mia Campo Stellare:

- foto ze stránek Mii: http://www.bellezzamia.webnode.cz
Fotky z MKP, sobota, psi los č.4 a 1.


Drago z Chejlavských lesů a Denny z Pernštejnského podhradí, neděle na chalupě:)26.9.2014 - na sránku "krytí Drago" a "krytí Baloo Bonel" jsem začala postupně doplňovat informace o potomcích.

MJM (PZ+SZVP) a MJD (VZ)

Neděle 21.9.2014 - a ještě čerstvější novinkou jsou krásné výsledky z víkendových memoriálů. Na tom klubovém, MJM (PZ + SZVP CACT, CACIT) se předvedla Bereta Bar z Elevenu (Arosa z Elevenu x Baloo Bonel Boglarca), která dokončila ve II.ceně, s 361 body a celkově na krásném 10.místě, gratulujeme! Memoriálu se zúčastnilo celkem 21 ohařů, dokončilo 15.
A na Memoriálu Jaromíra Dostála (VZ CACT) v Mladé Boleslavi se představil Buddy (Artois Campo Stellare - Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů), který dokončil ve II.ceně, se 422 body. Také moc gratulujeme! :))

Dragův první potomek BUDDY (Artois Campo Stellare, fotky Markéty Hoškové):Štěňátka už dávno vyrostla :))

Tentokrát přinášíme dvě horké informace ze soboty 20.9.2014, a jak jinak, novinky se týkají potomků. Dvou potomků po našem Dragoušovi a Baghiře Gurdau. V sobotu na MVP v Českých Budějovicích měl svoji výstavní premiéru ASLAN WELESCHIN, který od slovenské paní rozhodčí Gabriely Ridarčíkové získal ve třídě mladých ocenění VÝBORNÝ 3. A ve stejný den se na podzimních zkouškách pořádaných OMS Jičín krásně prezentovala ANGEL WELESCHIN, která zkoušky dokončila v I.ceně, s 278 body a celkově druhým místem! Moc gratulujeme. Škoda, že nemáme více informací o potomcích, ale i za ty, které získáme, většinou přes facebook jsme moc rádi. Doufáme, že se všem štěňátkům daří co nejlépe.
Angel Weleschin:Kachny, Buddy a Billy :))

V sobotu 13.9. Honza znovu vyrazil s ohaříkama na kachny do Chocomyšle. Sloveno bylo 90 kachen.
V neděli 14.9. se Honza zúčastnil podzimních zkoušek v Dubči, které pořádal OMS Praha 9 jako čekatel. Na zkoušky bylo přihlášeno osm ohařů, dokončilo pět. Mezi startujícími se předvedl i Buddy (Artois Campo Stellare po: Barcelona C9H13NO3 a Drago z Chejlavských lesů), který předvedl moc pěknou chuťovou práci a dokončil v I.ceně s 267 body, nosem za 4 a celkově druhým místem. Paničce Markétě mooc gratulujeme!
A na Slovensku, na MVP v Lučenci se krásně prezentoval Bronco Billy z Elevenu (po: Arosa z Elevenu a Baloo Bonel Boglarca), který v sobotu získal hodnocení: výborný 1 a v neděli výborný 1 CAC ! Paničce Martině také mooc gratulujeme za krásné výsledky!

Bronco Billy z Elevenu:Kachny Chocomyšl

Letošní loveckou sezónu jsme zahájili v sobotu 6.9. na kachnách v Chocomyšli. Sloveno bylo 141 kachen a 1 liška. Příští týden se jede znovu.Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Kachny_Chocomysl/MVP Mladá Boleslav

V sobotu 30.8.2014 se konala mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi. Na výstavu byli přihlášeni dva potomci našich maďarů. GARY z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali)se představil v mezitřídě, kde vyběhal známku VD2 a ve třídě pracovní se představila fenka ANGEL Weleschin (Drago x Baghira), která vyběhala V2,RES.CAC. Gratulujeme :))

Podzimky, voda a včera není dnes..:))

V sobotu a neděli 23.-24.8 jsme vyrazili na zkoušky. V sobotu na PZ na Prahu západ, kde Honza šel jako čekatel, Hanka jako rozhodčí. Byl to bezva den, počasí nám přálo. Ke zkouškám ale nastoupilo pouze 8 psů, zkoušky dokončili bohužel jen 4.
V neděli jsme se chtěli jet podívat na SZVP na Prahu 9, kde šla Hanka jako čekatel. A protože je zase Montík od pátku u nás, páníčci odjeli na dovču, tak jsme zkusili Montíka vzít sebou. Zkoušky jsme měli sice odhlášené, ale pořadatelé nám vyšli vstříc a večer před zkouškama nás znova vzali. Po třech týdnech, kdy si Monťas užíval jen klidu na chalupě, jsme čekali, co předvede. Nakonec to dopadlo vcelku dobře, Montík (Gray z Chejlavských lesů - BalooxDali) dokončil ve II.ceně se 74b (dohledávka za 4, kachna z hluboké vody za 4, poslušnost za 4, nahánění v rákosí za 2, klidy za 2 a ochota bohužel za 1). Na zkoušky bylo přihlášeno 18 pejsků, 6 vypadlo. Lesky a všestranky ale už letos opravdu nepůjdeme, necháme ho odpočívat.
A náš Dennďa, ten nám dělal doprovod, tak to bylo fajn. Načerpali jsme zase pár nových postřehů a rad...
Fotky u nás na rajčeti!

Fotky z prádnin zde:http://emma74.rajce.idnes.cz/Prazdniny/

Memoriál v Horní Bělé

V neděli 17.8. jsme se byli podívat na 20.ročník memoriálu Rudolfa Kristla, vrcholnou klubovou soutěž KCHJ.Fotky jen z neděle zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/20.rocnik-Memorial_Ru dolfa_Kristla a více fotek zde: http://mart103.rajce.idnes.czBereta Bar z Elevenu

V sobotu 16.8. nám přišla krásná zpráva, Bereta Bar z Elevenu (Baloo Bonel Boglarca x Arosa z Elevenu) se svojí paničkou složila SZVP v I.ceně, s 95 body a celkovým 2.místem! Mooc gratulujeme!


A jak už mnohokrát: Člověk míní, příroda mění..! Plány na srpen, září, říjen a listopad úplně změněny...Cvičení se psy pro letošek ukončeno :( Všechny zkoušky odhlášeny, výstava zatím žádná nepřihlášena, zvažujeme pouze MVP Praha, když to máme hned vedle, ještě uvidíme. Ale i tak nám nějaké ty psí akce jako účastníkům zbyly.. :)) A podzim se nám blíží, a s ním hony, už se my i ohaříci mooc těšíme!
Pár fotek, jak si užíváme prázdniny:

Klubová výstava MOK - Zákupy

V sobotu 9.8.2014 se konala sdružená výstava psů v zámeckém parku v Zákupech. KCHHMO zde pořádal svou klubovou výstavu. Letos byl přihlášen rekordní počet psů, do kruhu nastoupilo přes sto MOK. My jsme se letos nezúčastnili, na výstavu bylo ale přihlášeno 11 potomků našich zrzounů :)) Všem mooc gratulujeme ke krásným posudkům a výsledkům!
Feny-tř.mladých:
Bellezza Mia Campo Stellare - VÝBORNÁ (DragoxStella)
Bellissima Campo Stellare - VÝBORNÁ (DragoxStella)
Bianca Campo Stellare - nenastoupila
Feny-mezitřída:
Angel Weleschin - VÝBORNÁ 3 (DragoxBaghira)
Bereta Bar z Elevenu - VÝBORNÁ 1 CAC (BalooxArosa)
Ginger z Chejlavských lesů - nenastoupila
Psi-tř.mladých:
Bandito Campo Stellare - VÝBORNÝ (DragoxStella)
BBKing Campo Stellare - VELMI DOBRÝ (DragoxStella)
Bowie Campo Stellare - VELMI DOBRÝ (DragoxStella)
Psi-mezitřída:
Beryl Baloo z Elevenu - VÝBORNÝ 3 (BalooxArosa)
Gary z Chejlavských lesů - VÝBORNÝ 2 RES.CAC (BalooxDali)


Denny z Pernštejnského podhradí

24.7.2014 - Denník má spoustu nových fotek ! A 6,120kg k tomu..:)) Fotky zde:http://emma74.rajce.idnes.cz/Denny_z_Pernstejnskeh o_podhradi/


Co nového o prázdninách..??

12.7.2014 - o prázdninách mají všichni naši čtyřnožci pohov :)) , užíváme si s klukama prázdniny. Nemáme hlášené žádné výstavy, ani zkoušky :D Jediný, kdo nezahálí je Honza a Montík (Gray z Chejlavských lesů). Monti se vrátil po měsíci na menší odpočinek ke svým páníčkům, zanedlouho ho ale čekají další nácviky na vodu a les. Na srazu v Chlumčanech byl moc šikovný, a zkoušky nanečisto pod Honzovým vedením vyhrál !
Aktuality od ledna do června zde:
http://www.drago.svet-stranek.cz/novinky-2014
Montík (Gray z Chejlavských lesů) s liškou:

a s Honzou:

Bereta Bar z Elevenu a liška:

Baloo Bonel Boglarca:

pohoda na chalupě:

a Drago:

Denny z Pernštejnského podhradí:


a kdo mi vzal foťák..? :)))
návštěvníků stránky
celkem179 997
tento týden122
dnes42