Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

rok 2017 :):

rok 2017 :)

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018 !


Výstavy...

9.12.2017 - Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) se minulý týden zúčastnila národní a mezinárodní výstavy psů v německém Karlsruhe. Po oba dva dny si vedla skvěle, přivezla si hodnocení 2x V1, CAC, 2x VDH CAC, RES.CAC, CACIB, RES.CACIB, vítěz Karlsruhe a BOS a dokončila i ŠAMPIONA NĚMECKA! Moc gratulujeme k parádním výsledkům :)
Příští rok i my opět vyrazíme na výstavy, Hall je zatím přihlášen v únoru do Brna, tak se těšíme :)) Půjde-li všechno dobře, zkusíme ještě na jaře Litoměřice a Prahu.


27.11.2017 - fotky z honu v Dobřichovicích a další procházky přidány na rajče :))


19.11.2017 :)

DRAGO:

HALL:


BALOO:

DENNY:


MVP Praha - den druhý..

5.11.2017 - i dnes jsem vyrazila do Letňan na výstavu. V kruhu bylo k vidění 47 maďarů, které posuzoval maďarský pan rozhodčí. Žádný z potomků po našich zrzavcích se výstavy nezúčastnil.. V kruhu se objevila opět tři vnoučátka po Dragovi, tentokrát v pozměněném složení :))

MVP Praha - den první..

4.11.2017 - dnes se konala v Praze Letňanech Mezinárodní výstava psů Duble Cacib Praha. Mezi psy se ve třídě vítězů objevil Gary z Chejlavských lesů (Baloo x Dali), který získal od paní rozhodčí hodnocení VÝBORNÝ 3.
Mezi fenky vyběhla do třídy vítězů Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona), která získala známku VÝBORNÁ 2 RES.CAC.
Majitelkám gratulujeme!
Jak jsem se také dočetla v katalogu, výstavy se zúčastnila i tři Dragova vnoučátka..(po Bellezze Mie Campo Stellare a Angel Weleschin).. majitelům gratulujeme k pěkným výsledkům :)4.11. hon v Dobřichovicích :) Pogo, Drago a Sparta :))2.11. hon na Konopišti :) Drago a Baloo :))


31.10.2017

Přidala jsem nové fotky do fotogalerií :)
Baloo a spol. :))
VZ Litoměřice

21.-22.10.2017 - o víkendu se konaly všestranné zkoušky ohařů v Litoměřicích, na kterých uspěla fenka Bellezza Mia Campo Stellare ! (Drago x Barcelona) Moc gratulujeme, máme radost z dalšího všestranného potomka po našich zrzavcích :))

Bronco Billy z Elevenu

Chovný pes, šampion SK, DKK 0/0, DLK 0/0, nenese gen dlouhé srsti L/L (Baloo x Arosa) Gratulujeme :)

Foto: M.Pelikánová

Podzim i podzimky :))

15.10.2017 - Sparta dnes s Honzou úspěšně absolvovala Podzimní zkoušky ohařů, které pořádala v Dubči Praha 9 a 10. Sparta předvedla pěkný výkon, a zkoušky dokončila v I.ceně, s 285 body, nos za 4 ! Máme radost :) Sparta se zároveň stala i chovnou fenkou.
14.10.2017 - Včera k nám doletěla krásná zpráva, fenka Bára z Jestřábky (Drago x Borostyán) uspěla na PZ, kde získala I.cenu, 297 bodů, 1. místo! Moc gratulujeme ke krásnému výsledku!
A jelikož je podzim, tak našim čtyřnohým miláčkům začala práce..kachny, hony, naháňky a shánění. Honza opět chodí se psy na Konopiště a do Dobřichovic.. a pozvánky má i do jiných revírů, tak uvidíme, co všechno chlapci zvládnou. Zatím jen Baloo a Denny. Halík je junior, a Draga ještě šetříme, v září prodělal dvě operace krku :(


Nový odkaz: http://www.madarskyohar.net

BBKing

Všestranný chovný pes BBKing Campo Stellare (Drago x Barcelona) Gratulujeme :)


Foto: P.Vacková a M.Jiroutková.

Šikovní potomci MIA a BILLY :))

Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) - 28.9.2017 - Podřipská výstava Martiněves - třída vítězů - Výborná 1, vítěz třídy, Krajský vítěz a BIG 1 !! 30.9.2017 - Mezinárodní výstava psů Tulln (Rakousko) - třída šampiónů - Výborná 1, CACA, res.CACIB :)) 7.10.2017 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice - třída vítězů - Výborná 1, CAC, res.CACIB - dokončen GRANDŠAMPION ČR ! Moc gratulujeme :))

Foto: P.Vacková
Bronco Billy z Elevenu (Baloo Bonel x Arosa) - 7.10.2017 - Chovné zkoušky Petra Lukasza Blatné - I.cena, páté místo z 22 psů, splněny chovné podmínky! Moc gratulujeme :))

Foto: M.Pelikánová

HALL 1.10.2017 :)

Hall z Mešinské hájovny (Virt x Rheia), narozen 21.4.2017 :))


Coudy z Jestřábky (Drago x Borostyán)

Foto: I.Vojáčková

Barika Bella z Elevenu (Baloo Bonel x Arosa)

Foto: M.Mihucová

10.9.2017 - Barvářské zkoušky Kučeř (OMS Písek) - Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) - I.cena, druhé místo ! Gratulujeme!

Bereta Bar z Elevenu :))

4.9.2017 - Dnes nám přišla krásná zpráva, fenka Bereta Bar z Elevenu "Bařenka" (Baloo Bonel x Arosa) se svou paničkou složila všestranné zkoušky ohařů! Na Memoriálu J.Kobzy holky získaly II.cenu (o jeden bod jim utekla I.cena v lese), mooc gratulujeme, máme velikou radost :)) Bařenka ovšem nezahálí, ještě před všestrankama se zúčastnila podzimních zkoušek, které dopadly na výbornou, I.cena - 300 bodů - titul CACT ! Druhý CACT v řadě, Barunce schází k šampionovi práce už jen jeden :)) Super!

12. - 13.8.2017

O víkendu se konalo opět mnoho pěkných kynologických akcí, zkoušky i výstavy (my jsme před cestou na dovolenou odpočívali na chalupě).
V sobotu 12.8. se v Mladé Boleslavi mezinárodní výstavy zúčastnila Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona), která ve třídě vítězů v konkurenci tří fen získala hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC.
Tentýž den se na klubových podzimních zkouškách v Mimoni dařilo Garymu z Chejlavských lesů (Baloo x Dali), který získal I.cenu, 288 bodů a celkové šesté místo.
V neděli se konala v Zákupech speciální výstava psů, výstavy se zúčastnilo 140 MOK. Výstavy se zúčastnil Gary z Chejlavských lesů a Bellezza Mia Campo Stellare. Oba ve třídě vítězů získali hodnocení VÝBORNÝ, Gary bez pořadí, Mia výborná 3.
Výstavy v Zákupech se zúčastnila i Sparta z Mešinské hájovny, která vyběhala s Jurou známku VÝBORNÁ a následně se stala i kandidátem chovu. Všem moc gratulujeme, máme radost z pěkných výsledků :)))5.8.2017 - Krajská výstava psů Kladno - Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ :)) Gratulujeme!

28.7.2017 - přidala jsem nové aktuální fotky do fotogalerií :))


NVP Mladá Boleslav atd.

15.7.2017 - ve třídě vítězů od pana rozhodčího Šimka získala Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC! Ve třídě pracovní Bellissima Campo Stellare získala hodnocení VELMI DOBRÁ 2. Gratulujeme.
3.7. - 19.7.2017 jsme si užívali na chalupě, později přidám nějaké fotky na rajče :)))
4.7. - 9.7.2017 se Honza se Spartou zúčastnil srazu v Chlumčanech.
Zkoušky ani výstavy zatím žádné přihlášené nemáme...

Přidala jsem novou stránku :)) - http://www.drago.svet-stranek.cz/foto-hall/
2.7.2017 - Hallík týden u nás :))NVP Klatovy

V sobotu 1.7.2017 se konala v Klatovech národní výstava. Maďarské ohaře posuzoval pan rozhodčí Václavík. Ve třídě otevřené běžel Braidy z Jestřábky (Drago x Borostyán), který se svým páníčkem získal hodnocení VELMI DOBRÝ 2. Ve třídě vítězů soutěžil Gary z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali), který s Markétou získal známku VÝBORNÝ 2. Gratulujeme :)
Fotil Karel Vadlejch, moc děkujeme, sdílíme, všechny fotky z výstavy zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/NVP_Klatovy_1.7.201 7/Hall z Mešinské hájovny :))

V neděli 25.6.2017 jsme si přivezli domů nový přírůstek naší smečky, přijel k nám pointřík Hall z Mešinské hájovny. Více info o Halíkovi zde: http://www.drago.svet-stranek.cz/hall/Červen :)

O víkendu 3.-4.6. se fenka Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) zúčastnila mezinárodní výstavy v Nitře. V sobotu ve třídě pracovní získala hodnocení VÝBORNÁ 2, RES. CAC, v neděli pak ve třídě otevřené vybojovala VÝBORNÁ 1, CAC, RES. CACIB a započala čekatelství na slovenského šampiona krásy. Gratulujeme !
O týden později 10.-11.6. si Mia se svou paničkou zajela na mezinárodní výstavu psů do rakouského Klagenfurtu. V sobotu v pracovní třídě získala hodnocení VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, Crufts qualification 2018, BOS a dokončila zároveň titul C.I.B! Moc gratulujeme!
A v neděli to holky ještě vylepšily! VÝBORNÁ 1, CACA, CACIB, ALPENSIEGER, BOB a BIG 4! Parádní výsledek, mooc gratulujeme :))
V sobotu 10.6.2017 jsme se s Honzou a Spartou vydali na klubové zkoušky vloh do Luže. V Luži se konaly dvoje vlohy a trial. Na vlohách startovalo celkem 48 psů ! Zkoušky byly moc pěkně připraveny, potkali jsme mnoho přátel a známých, bylo to moc fajn. Sparta s Honzou dokončila KZV v I.ceně, 219 bodů, nos 4, máme radost. Odpoledne jsme zajeli navštívit ještě "Hallíka", kterého si za čtrnáct dní přivezeme domů.
A v sobotu 18.6. se Mia zúčastnila Krajské výstavy psů v Benátkách nad Jizerou a ve třídě vítězů získala hodnocení VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ.. gratulujeme! :))

Mia

V sobotu 20.5.2017 se fenka Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) zúčastnila MVP v Litoměřicích, kde ve třídě vítězů získala hodnocení VÝBORNÁ 3.
O týden později si Mia se svou paničkou zaběhla cactové zkoušky vloh, které pořádal klub krátkosrstých ohařů v Brodcích nad Jizerou. Mia získala I.cenu, 223 bodů, a celkové šesté místo. Gratulujeme!


Na návštěvě :))
16.5.2017 - včera jsme byli navštívit náš budoucí přírůstek smečky - Halla z Mešinské hájovny. Výlet jsme si moc užili, po delší době jsme se všichni hezky prošli, a nafotili i nějaké nové obrázky našich miláčků :))Většina fotek zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Na_navsteve/

Braidy

V sobotu 13.5.2017 složil ZKOUŠKY VLOH v I.ceně se svou paničkou Braidy z Jestřábky (Drago x Borostyán), moc gratulujeme!

Foto - Simona Maierová.

Hall z Mešinské hájovny

13.5.2017 - proč čekat :) Založila jsem novou stránku na našich webovkách :)
http://drago.svet-stranek.cz/hall/

Aqua

13.5.2017 - Arletta-Aqua Ebabell (Drago x Ebony) - foto již z nového domova.


Květen, červen.. na co se těšíme :)

Co je u nás nového..? Vcelku by se dalo říct, že jarní pohoda. Sparta začala hárat, tak šlo cvičení stranou, a museli jsme jí izolovat, neboť naši milovníci v čele s Dennym začali projevovat směrem ke Spartě veliké sympatie. Zkoušky vloh tak snad půjde Honza se Spartou v červnu. A tak se alespoň teď zúčastňuje zkoušek vloh jako rozhodčí. (Zkoušek i výstav se koná mnoho, nikde jsem ale zatím nenašla nic o tom, že by se zúčastnil nějaký potomek po našich zrzavcích, tak ještě uvidíme..třeba se něco objeví.) Ani zatím žádné nové fotky nemáme, se zlomenou rukou mi to moc nejde :((
Koncem května se chystáme jako každý rok na prodejní výstavu Viva Natura do Lysé nad Labem. A koncem června by naší psí smečku měl rozšířit nový člen, malé chlupaté štěňátko.. Příští týden ho pojedeme navštívit, tak ho kluci vyfotí :)) A v červenci jako každý rok proběhne sraz v Chlumčanech, letos se chystá Honza jen se Spartou.., ale to je ještě daleko.


MVP České Budějovice

V sobotu a v neděli 22. a 23.3.2017 se konala v Českých Budějovicích Mezinárodní výstava psů. V sobotu byli na řadě i maďarští ohaři, do Budějovic jich bylo přihlášeno 47.
Mezi psy se ve třídě vítězů představil i Gary z Chejlavských lesů (Baloo x Dali), který v konkurenci pěti šampionů nakonec získal hodnocení - VÝBORNÝ 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB ! Moc gratulujeme, parádní výsledek :))
Mezi fenky byla do otevřené třídy přihlášena Dali z Bolatic (Drago x Beretta), která získala hodnocení VELMI DOBRÁ. Gratulujeme :)

Na FB (Michala Kotíková) jsem stáhla dvě videa z kruhu MOK, která přidala Jitka Svobodová, a fotky z výstavy od Karla Vadlejcha zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/ a jedna z těchto fotek - Markéta Drahanová s Garym z Chejlavských lesů (Baloo x Dali):


Výstavy

V pátek 14.4.2017 se na Velikonoční oblastní výstavě psů ve Vlčkovcích (SK) představil Bronco Billy z Elevenu (Baloo x Arosa) a získal hodnocení - VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ :)
V sobotu 15.4.2017 se na Mezinárodní výstavě psů v Praze představila ve třídě šampionů Angel Weleschin (Drago x Baghira), a od pana rozhodčího Dvořáka získala hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC :))
Gratulujeme!


Aqua :))

V sobotu 8.4. jsem si udělala výlet do Ostravy navštívit malou dragoušovou :)
ARLETTA-AQUA Ebabell (Drago x Ebonny) narozena 1.3.2017 :))


Více foto zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Aqua/
A fotky, co fotila Radka Slavíková (moc děkuji) zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Aqua_-_fotila_Radka_S lavikova/Víkend

Všechny fotky ze Zalažan zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Zalazany_25.-26.3.201 7/


Denny

V úterý 28.3.2017 Deňďa oslaví své třetí narozeniny :) , a tak přejeme Deníčkovi všechno nejlepší!


Baloo Bonel

23.3.2017 - Baloo dnes slaví šesté narozeniny :)) Baldíkovi přejeme všechno nejlepší!


Štěňátko :)

1.3.2017 - v chovatelské stanici Ebabell se ze spojení Drago x Ebony po komplikovaném porodu narodilo jedno štěňátko, zdravá a krásná fenečka.
Další informace a fotky budu přidávat na stránku - potomci Ebabell, vrh "A".


Sparta

V sobotu 25.2.2017 jsme si přivezli k nám domů posilu, přijela k nám SPARTA z Mešinské hájovny :)))
Fotky zde: https://www.zonerama.com/KoMi2/Album/2724179
a zde: https://www.zonerama.com/KoMi2/Album/2731489
Přidala jsem i pár fotek do fotogalerií :))


Drago

20.2.2017 - Drago oslavil již osmé narozeniny..:) Všechno nejlepší kamaráde!


Ebony z Bolatic

19.2.2017 - dnes nám přišel e-mailem pozdrav od nastávající "maminky" Ebony :) Moc držíme palce a těšíme se na štěňátka :)Dnes 52. den, ..více na stránce - KRYTÍ Drago a na stránce - vrh "A" Ebabell.


MVP Brno

V sobotu a v neděli 4. - 5. února 2017 se konala v Brně mezinárodní výstava psů, DUO CACIB BRNO.
V sobotu se ve třídě pracovní představil Gary z Chejlavských lesů (Baloo Bonel x Dali), který se svou paničkou vyběhal hodnocení VÝBORNÝ 1, CAC (rozhodčí Janek Jana, SK). Zároveň tak splnil i podmínku k udělení titulu český šampion. Gratulujeme!
A v neděli se ve třídě pracovní opět představil Gary, a svůj sobotní výsledek potvrdil, a opět získal hodnocení VÝBORNÝ 1, CAC (rozhodčí Jobse Sjoerd, SWE). Moc gratulujeme, máme radost :))

Fotky z výstavy, sobota i neděle, zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz

Březost potvrzena :)

V sobotu 21.1.2017 jsme obdrželi skvělou zprávu, sono u veterináře potvrdilo, že fenka Ebony z Bolatic je březí :) Gratulujeme a držíme palečky, aby dál vše probíhalo jak má, a náš Drago se stal opět taťkou.. Více info o spojení na stránce KRYTÍ Drago.
EBONY a DRAGO:Mia

16.1.2017 - Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona C9H13NO3) - nový odkaz na webové stránky:
http://www.madarskyohar.com

Leden

10.1.2017 - Po velice úspěšném loňském roce, a to především na poli zkouškovém jsme se pomalu přehoupli do roku 2017.
Honza i teď v lednu stále jezdí se psy do bažantnice Konopiště a s Dennym na naháňky, letošní loveckou sezónu si všichni opravdu užívají :)
A jak jinak, i letos máme další nové plány, tak uvidíme, co a jak vyjde..
Dodatečně ještě blahopřejeme Mie (Bellezza Mia Campo Stellare, Drago x Barcelona) a její paničce ke krásnému úspěchu na MVP v Norimberku ! (8.1. ve třídě vítězů - V1, Anw. Dt.CH VDH, alpský vítěz).

Denny, Baloo, Drago :)


návštěvníků stránky
celkem175 204
tento týden105
dnes68