Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

novinky 2015 - červenec - prosinec:

novinky 2015 - červenec - prosinec

1.12.2015 - Denny chovným psem :))


29.11.2015 - Sezóna honů a naháněk je v plném proudu. Honza se zúčastňuje poměrně často, fotek máme ovšem pramálo. Vyjímečně také jedna Dendova :)


Bolatice 14.11.2015


Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Bolatice_14.11.2015/

MVP PRAHA

1.11.2015 - dnes jsme se s Dennym a Pogem zúčastnili výstavy v Letňanech.
Denny v mezitřídě od paní rozhodčí Spalové získal známku VELMI DOBRÝ 1, s pěkným posudkem, váha 9,1 :))
A Pogo i na své v pořadí druhé výstavě opět zazářil! Poga předvedla Kačenka Navrátilíková, ještě jednou moc děkujeme. Pogo postupně získal od pánů rozhodčích Šimka, Matyáše a Němce hodnocení VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ, JBIG, JBIS !!

ZVVZ Stárkov, OMS Náchod


25.10.2015 - dnes se Denny s Honzou zúčastnil svých již čtvrtých zkoušek. Kluci vyjeli za Náchod na zkoušky z vyhledávání, vyhánění a nadhánění spárkaté zvěře. Zkoušky Denny zvládl pěkně, dokončil v I.ceně, se 77 body.
Zkoušky z kontaktního norování na Slovensku letos již bohužel kvůli jiným aktivitám nestihneme, necháme si je na příští rok :)
Příští týden nás čeká i letošní poslední výstava, jdeme s Dennym a Pogem na MVP Praha.

Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/ZVVZ_OMS_Nachod/


Mia

V sobotu 24.10.2015 se v Litoměřicích uskutečnily podzimní zkoušky, kterých se zúčastnila i Petra Buriánková s Miou (Bellezza Mia Campo Stellare - Drago x Stella). Holkám to šlo moc dobře, uspěly v I.ceně, 260 bodů, nos 4 a na celkovém sedmém místě. Mia tak zároveň splnila i podmínky chovnosti. Mooc gratulujeme, máme radost!


Začali nám hony :))

Podzimní zkoušky

18.10.2015 - BIKER BOB Z ELEVENU (Arosa x Baloo Bonel) - Podzimní zkoušky - I.cena, 282 bodů, nos 4, 3.místo :) Gratulujeme!


(na fotografii 2x Bob)
18.10.2015 - GARY Z CHEJLAVSKÝCH LESů (Dali x Baloo Bonel) - Podzimní zkoušky Praha 9 - I.cena, 292 bodů, nos 4, 3.místo :) Gratulujeme!


Lesní zkoušky Okrouhlo Les

10.10.2015 - Honza s Dennym dnes uspěli na lesních zkouškách, které pořádala Praha západ. Hodnocení: II.cena, 220 bodů ! Mám obrovskou radost :))

Ve stejný den se na MVP v Českých Budějovicích představila ve třídě pracovní Bereta Bar z Elevenu (Baloo Bonel x Arosa), která získala hodnocení VELMI DOBRÁ 2 od pana rozhodčího Václavíka, gratulujeme !, pan rozhodčí tentokrát nešetřil ani známkou dobrá i dostatečná :(

Fotky z výstavy na rajčeti od uživatele "glenidlo" zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/MVP_Ceske_Budejovic e_10.10.2015/Džbán podruhé :)

Dnes, v sobotu 3.10.2015 se konala na Džbáně 14.Oblastní výstava psů a Klubová výstava Klubu chovatelů německých krátkosrstých ohařů Praha.
Denny (J) byl přihlášen do mezitřídy, kde od pana rozhodčího Václavíka získal hodnocení VELMI DOBRÝ 1 (s posudkem: 18ti měsíční pes s dobrou kostrou, hlava dostatečně dlouhá, korektní chrup, standardní tělo, dobré úhlení, správný pohyb, u hrudních končetin sbíhavý). Ve stejném kruhu nastoupil i Dragův syn Breidy Z Jestřábky (MOK), který získal hodnocení VELMI NADĚJNÝ 2, majitelům gratulujeme.
A v kruhu číslo 3, nastoupil Pogo (NKO), který byl přihlášen do třídy mladých. Klubovou výstavu německých krátkosrstých ohařů posuzoval pan Koldinský. Poga se ujala Jitka Svobodová, které děkujeme za předvedení. Pogo získal hodnocení VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ, NEJLEPŠÍ PES, BOB, a v závěrečkách pak JBIS a BIS !!
Posudek: pes středně silné kostry, ušlechtilé hlavy, suchého krku, pevného hřbetu, správné zádě, dobré spodní linie, korektní zaúhlení hrudních i pánevních končetin, osrstění standardní, skus nůžkový a chrup úplný :))
A na krajské výstavě v Litoměřicích zabodovala fenka Ginger z Chejlavských lesů alias Boženka (MOK) ze spojení - Baloo x Dali, která získala hodnocení VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ, gratulujeme!
Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/14.Oblastni_vystava_D zban_a_Klubova_KO/

26.-28.9.2015 - cvičení, hrátky na chalupě a chystáme se na výstavy...
Pogo z Mešinské hájovny:

Pogo, Baloo Bonel a Denny:

Drago z Chejlavských lesů:

Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Na_chalupe_3/

IDS Wroclaw

27.9.2015 - DRAGO z Bolatic (Drago x Beretta) - V1, CWC :))


Bára z Jestřábky (Drago x Bora):


20.9.2015 - Bronco Billy z Elevenu (Baloo Bonel x Arosa) - JSS (PZ) Velke Ulany - I.cena, nos 4, gratulujeme :)19.9.2015 - Boddie Z Jestřábky (Drago x Bora)


Babí léto

12.9.2015 - dnes se na 32.Podještědské výstavě psů představila Bellezza Mia Campo Stellare ( Drago x Barcelona), ve třídě pracovní získala hodnocení VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, gratulujeme :)
Jsem moc ráda, že nám občas chodí zprávy o potomcích našich zrzavců. Páníčkům za ně děkuji :) A tak jen na dálku také zdravím sraz potomků Dali x Baloo, který je dnes naplánován u Aleny na chalupě..
Příští týden budeme držet palce Martině s Billym, kteří jsou přihlášeni na zkoušky. A Jarce, která je také s Barunkou přihlášena na zkoušky. A třeba nám přijdou ještě nějaké další novinky..
A kam se chystáme my??
Čtvrtky Honza jezdí s ohařema na Konopiště, v sobotu pak na kachny na Berounku. Čekají nás hony v Dobřichovicích a zváni jsme i na hony do Chlumčan. A nejen to, ale víc akcí už bohužel nestíháme.
Hned příští víkend, 19.9. vaříme na kulinářsko-mysliveckých slavnostech na Klokočné, v říjnu, 3.10., vyrazíme na oblastní výstavu loveckých psů na Džbán (Denny a Pogo), s Dennym na LZ na Prahu západ a v listopadu, 1.11., pak na MVP Praha (jen v neděli, Denny a Pogo).
Také jsem přidala fotky do fotogalerií na stránky, a pravidelně vkládám fotky i k nám na rajče!
Dennyho víkend

V sobotu 5.9.2015 byl Denny přihlášen na krajskou výstavu na Džbáně. Z mezitřídy si odnesl nádherný posudek a hodnocení VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY.
V neděli 6.9.2015 pak vyrazil s Honzou na zkoušky z norování. Honza nalosoval číslo jedna, tak měli kluci brzy hotovo. Denny na zkouškách OBSTÁL, získal 84 bodů (9 vteřin, ochota 4, hlasitost 4). Máme radost, Denny tím zároveň splnil i poslední podmínku chovnosti.Fotky z výstavy od našeho Míši zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/KV_Dzban/

MVP Mladá Boleslav a dál..

Středa 2.9.2015 - V sobotu 29.8. se konala v Mladé Boleslavi mezinárodní výstava psů. Maďarské ohaře posuzoval italský pan rozhodčí. Na výstavě zapózovaly dvě fenky po našich zrzavcích. Ve třídě otevřené se představila Bellezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona), která získala hodnocení VELMI DOBRÁ, ve třídě pracovní se pak představila Ginger z Chejlavských lesů (Baloo x Dali), která získala hodnocení VÝBORNÁ 4. Majitelům gratulujeme :)
My jsme se výstavy nezúčastnili ani jako diváci, užívali jsme si na chalupě (odkaz na foto viz níže), Pogo a Denny opět i trochu pocvičili.
Výstavní kruhy nás čekají v září, říjnu a listopadu, zkoušky v září a v říjnu. Tak to snad vyjde, a zúčastníme se, jak jsme si naplánovali...necháme se překvapit. Pogo pokročil s aportem, Denny byl na nácviku na noře, Honza se zúčastnil VP v Dubči jako čekatel.
A Drago a Baloo začali jezdit s Honzou na shánění bažantů na Konopiště a začali nám kachny :))

http://emma74.rajce.idnes.cz/Na_chalupe_2/Sraz Z Jestřábky


BRAIDY: (Drago x Bora)

BASTIEN:

Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Sraz_Z_Jestrabky/
A dvě fotky od Tomáše Maračka z facebooku:
DRAGO, BORA, BALOO:

DENNY:


Výstava Zákupy

V sobotu 8.8.2015 se konala v zámeckém parku v Zákupech sdružená výstava psů, kterou pořádal KCHHMO. My jsme se výstavy nezúčastnili, na výstavu byli ale přihlášeni čtyři potomci našich zrzavců.
Psi třída otevřená (11psů): Bandito Campo Stellare (Drago z Chejlavských lesů x Barcelona C9H13NO3) získal hodnocení - VÝBORNÝ 2, RES.CAC, BBKing Campo Stellare (Drago x Stella) získal hodnocení - VELMI DOBRÝ a Gary z Chejlavských lesů (Baloo Bonel Boglarca x Dali z Chejlavských lesů) - nenastoupil.
Feny třída otevřená: Belezza Mia Campo Stellare (Drago x Barcelona) získala hodnocení - VELMI DOBRÁ. Posuzovala paní Lenka Fialová. Majitelům gratulujeme :)
A ještě jedna gratulace, zítra, 11.8.2015 Pogo z Mešinské hájovny oslaví první narozeniny!
Žádné další aktualitky nemáme, zkoušky ohařů, kterých se chtěl Honza zúčastnit jako rozhodčí nebo adept se bohužel nekonaly, stejně tak nemáme štěstí i na zkoušky malých plemen, buď je již dávno obsazeno... :( , nebo odpadají... :( Tak snad něco vyjde na podzim.

BANDITO (foto je z Litoměřic):


Fotky z výstavy např. zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/Vystava_KCHHMO_a_KK O_8.8.2015_Zakupy/


Na facebooku jsem narazila na dvě fotky Baloušových dětiček :))Díky, že můžeme sdílet..
BRONCO BILLY Z ELEVENU (Baloo x Arosa):

GINGER Z CHEJLAVSKÝCH LESů (Baloo x Dali):


Prázdniny

26.7.2015 - jelikož je krásné počasí, užíváme si prázdniny především u vody. Pogo mírně pokročil s aportem, Denny se připravuje na lesní a barvářské zkoušky.
Po prázdninách nás čeká i nějaká výstava, ale především nám začne lovecká sezóna, Drago už se těší na kachny :)Fotky ještě zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Vyletni/

Krásná Mia

20.7.2015 - Krásné výstavní výsledky zaznamenala o víkendu Dragova dcera Bellezza Mia Campo Stellare.
V sobotu na NVP v Mladé Boleslavi získala hodnocení VÝBORNÁ 1, CAC.
V neděli v Polsku na NDS Lubin - Legnica pak získala hodnocení V1, CWC, Best Bitch, BOS. V závěrečkách si pak zaběhla o nejkrásnějšího psa ze tříd pracovních. Tímto krásným výsledkem zahájila čekatele polského šampiona. Mooc gratulujeme, máme radost!

Fotky z Boleslavi např. zde: http://glenidlo.rajce.idnes.cz/NVP_Mlada_Boleslav_ 18.7.2015/

Chlumčany 2015

3.-6.7.2015 - o prvním víkendu v červenci proběhl jako každoročně sraz na myslivně v Chlumčanech. Letos bylo tropické počasí, a tak ani na výcvik nedošlo :( A možná i v důsledku veder se nám i nějak rozpadla parta... což je škoda. Alespoň, že někteří věrní zůstali, a závěrečné grilování se tak zdařilo :P
V neděli jsme ovšem vyrazili předvést práci loveckých psů na dětský letní tábor "Na jelení stezce". Myslím, že se to moc vydařilo, dětem i nám se to moc líbilo, příští rok předvedení moc rádi zopakujeme, děkujeme za pozvání :))
Fotky u nás na rajčeti:

http://emma74.rajce.idnes.cz/Chlumcany_2015/

návštěvníků stránky
celkem175 212
tento týden113
dnes76