Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

Leden-prosinec 2018:

Leden-prosinec 2018

PF 2019 :))

KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK !


MVP Praha

2.12.2018 - MVP Praha - Gary z Chejlavských lesů (Baloo x Dali) ve třídě vítězů - V1, CAC, RES.CACIB, dokončen titul GRAND ŠAMPION CZ! Gratulujeme :)

Listopad
Honza s Hallem :)


Září - říjen 2018

C.I.B GCh. MultiCh.Bellezza Mia Campo Stellare "U"(Drago x Barcelona) - vítěz skupiny FCI VII na Podřipské krajské výstavě ! Gratulujeme ! A 28.10.2018 - IDS Bratislava - Mia ve třídě vítězů - VÝBORNÁ 1, CAC - dokončen šampion SK ! Moc gratulujeme !
Gary z Chejlavských lesů (Baloo x Dali) - VZ Klatovy - II.cena, gratulujeme !


VZ KKO

6.-7.10.2018 - o víkendu se Honza se Spartou zúčastnil všestranných zkoušek, které pořádal klub krátkosrstých ohařů. Pro Spartu to byly poslední zkoušky, zvládla je vcelku pěkně, dokončila ve II. ceně, s 432 body. Máme radost, že se Sparta zaslouženě stala všestrannou fenkou :) Na zkouškách z deseti startujících dokončilo šest ( Sparta na 5. místě).
Příští týden Honza vyrazí na zkoušky už jen jako rozhodčí, a pak nám pomalu začnou hony. Jinak naši čtyřnožci také nezahálejí, jezdí na shánění do bažantnice na Konopiště, i Drago, který se pěkně zotavil po operaci, z toho máme největší radost :) ..a byli jsme i na kachnách :)))

Štěňátka :)

11.9.2018 - štěňátka Z ELEVENU po Beretě Bar z Elevenu (Baloo x Arosa) :)
Fotila - Jarka Křivánková, :)

40! :)))

26.8.2018 - v neděli Honza úspěšně odvedl své 40-té zkoušky ! Máme radost :))
Honza byl se Spartou přihlášen na vodní práce do Dubče. Z dvanácti ohařů se to nakonec Spartě s Honzou podařilo nejlépe, zkoušky dokončili na prvním místě, v I.ceně s 94 body ! (Maximální počet je 100, Sparta měla za tři pouze na klidech, kde byla na řemeni, takže automaticky za tři, a za přinášení kachny z hluboké vody, kde obešla Honzu, takže jeden povel navíc..)

Za fotky moc děkuji Monice Vojáčkové ! Více foto ze zkoušek na FB !
II. ročník MVČ

21.7.2018 - Honza se se Spartou v sobotu zúčastnil 2. ročníku Memoriálu Vladimíra Černého, který pořádal Klub chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů ve spolupráci s mysliveckým spolkem Strakonice. Jednalo se o klubové lesní zkoušky.
Ráno na nástupu bylo 16 ohařů různých plemen. Zkoušky dokončilo devět z nich, čtyři v I.ceně, čtyři ve II.ceně a jeden ve III.ceně.
Sparta podala podprůměrný výkon, se startovním číslem 8 nakonec dokončila na osmém místě, ve II.ceně se 170 body a nosem za 4.

Za fotky děkuji Alici Horákové ! Fotila Iva Olivová :)Doporučujeme :)

17.7.2018 - v chovatelské stanici Z ELEVENU se Beretě Bar z Elevenu (Baloo x Arosa) narodila štěňátka :) 4 fenky a 3 pejsci :) v případě zájmu můžete kontaktovat chovatelku:
Jarmila Křivánková, tel:775711737, e-mail: mokzelevenu@seznam.cz
Foto: chov.st. Z Elevenu.


Léto 2018

...u nás žádné převratné novinky.
V létě si více užíváme společně na chalupě, Hall a Sparta s Honzou pečlivě trénují na zkoušky (na chalupě, v Praze, v Dobřichovicích a na výcviku v Chlumčanech). Spartu čekají VP, LZ a VZ, Halíka PZ ..?
Honza chce letos odchodit čekatelství na rozhodčího na VZ :)
Výstavy žádné přihlášené nemáme, a ani zatím žádné neplánujeme.
Náš Drago bude poprvé pradědeček :O a Baloo dědeček :) (co alespoň víme).
Další nové fotky na stránku FOTO - potomci zatím nemám.

ZV Luže

9.6.2018 - V sobotu jsme s Halíkem dělali společnost Honzovi na ZV v Luži :))
Arletta-Aqua :))

10.6.2018 - V neděli mi přišly e-mailem fotky 14-ti měsíčního jedináčka Arletky (Drago x Ebony z Bolatic), díky :)Foto potomci :)

30.5.2018 - stále se snažím přidávat nové fotky na stránku "FOTO POTOMCI" , které mi zasíláte, dííky moc :))) Nejlépe na e-mail: Michala.Kotikova@seznam.cz

ZV ohařů a ČSPK

20.5.2018 - Honza se s Hallem přihlásil na zkoušky vloh do Dubče, které pořádal OMS Praha 9 a ČSPK. Hall zaběhl dobře a získal : I.cena, 225 bodů, nos 4, 2. pořadí mezi anglickými ohaři a 3. místo celkově :) , z šestnácti přihlášených psů. Na zkoušky dorazilo patnáct ohařů, jeden zkoušky nedokončil, jeden byl ve třetí ceně. Zároveň jsem doplnila stránku - Hall z Mešinské hájovny a stránku - Předvedení psi :))18.-19.5.2018 - O víkendu jsme si opět užívali na chalupě :) Opět v plné sestavě, Drago, Baloo, Denny, Hall a Sparta..


Foto potomci

20.5.2018 - přidala jsem novou stránku - FOTO- POTOMCI - moc ráda přidám další fotky, pokud mi je zašlete! Dííky :)) Fotky můžete zasílat na e-mail: Michala.Kotikova@seznam.cz nebo přidat na FB na profil Michala Kotíková..
http://www.drago.svet-stranek.cz/foto/

XIX. Pojizerská výstava

8.5.2018 - dnes jsme se zúčastnili Krajské výstavy psů v Mladé Boleslavi. Hall byl přihlášen do třídy mladých, kde získal hodnocení - VÝBORNÝ 1.

Společnost nám dělal i Drago :)) Posudek opět na stránce Hall z Mešinské hájovny.


MVP Praha

5.5.2018 - dnes jsme se s Halíkem zúčastnili mezinárodní výstavy v Letňanech. Hall byl přihlášen do třídy mladých, pointry posuzovala paní rozhodčí Hana Kunfalvi.
Hall si pod vedením Jany Pavlové vyběhal hodnocení VÝBORNÝ 2! Janče ještě jednou děkujeme za předvedení, máme z posouzení radost :)


Posudek opět zde: http://drago.svet-stranek.cz/hall/

Speciální výstava ČPSK 2018

V sobotu 28.4.2018 se konala v Chržíně speciální výstava klubu anglických ohařů. Hall byl přihlášen do třídy mladých, v konkurenci sedmi účastníků získal hodnocení - VÝBORNÝ 3.

Posudek zde: http://drago.svet-stranek.cz/hall/

Hall oslavil 1. narozeniny :)

21.4.2018Jarní svod

8.4.2018 - v neděli jsme se zúčastnili jarního svodu loveckých psů v Horních Počernicích. Psy posuzovala paní Simona Svatoňová. Halík se líbil, je typický, vícebarevný, klidný, skus má nůžkový, chrup úplný, oko hnědé a měří 64 cm :)
Denny slaví 4-té narozeniny :)

28.3.2018Baloo slaví 7-mé narozeniny :)

23.3.2018Zkoušky Plzeň

3.3.2018 - Honza úspěšně složil další zkoušky na rozhodčího z výkonu loveckých psů pro plemena ohařů, a stal se tak po zkouškách vloh a podzimních zkouškách i rozhodčím pro LESNÍ ZKOUŠKY a ZKOUŠKY VODNÍ PRÁCE.
V létě tak bude čekatelem na rozhodčího z výkonu loveckých psů pro plemena ohařů na všestranných zkouškách :))Drago slaví 9-té narozeniny :)

20.2.201810.2.2018 - přidala jsem nové fotky do fotogalerií :)


MVP Brno

O víkendu 3. - 4. 2.2018 jsme se zúčastnili s Honzou Mezinárodní výstavy psů v Brně. V sobotu byla přihlášena všechna plemena, v neděli pak znovu všechna plemena. V sobotu bylo přihlášeno do kruhu 49 maďarů, v neděli pak 47. Posuzovali pánové Szabo Sandor a Burski Wojciech. Potomků od našich maďarů jsme se na výstavě nedočkali :( Ve vedlejším kruhu posuzovali pánové Jursa Jozef a Coufal Jan drsnosrsté jezevčíky standardní, v sobotu jich bylo přihlášeno 21 a v neděli 16. A konečně pointři :)) , kteří po oba dva dny přišli na řadu, když už většina plemen šla domů :O V sobotu posuzoval 18 pointrů pan rozhodčí Burski Wojciech a v neděli 10 pointrů pan rozhodčí Stockmari Harto. Halíkovi se výstava nezdařila, v sobotu nebyl posouzen, neukázal zuby, v neděli dostal "dobrou", neběžel.. Hlášen byl do třídy mladých. Tak uvidíme příště..9.1.2018 - Fotky z procházek v novém roce zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Prochazky/


Novoroční procházka :)

6.1.2018 - i na Nový rok jsme vyrazili s celou smečkou na procházku. V Praze je stále téměř jarní počasí, tak to bylo příjemné.
Jinak Honza stále chodí s Dennym na naháňky a s Baldou na hony na Konopiště. (Drago má rozříznutý zadní běh, tak ho šetříme, a Halík je "mlaďas").
V únoru nás čeká mezinárodní výstava v Brně, kam jsme Halla přihlásili do třídy mladých v sobotu i v neděli, tak musíme začít na výstavu trénovat, Hall je jak pytel blech, chvíli nepostojí :O
V březnu čekají Honzu další zkoušky na rozhodčího z výkonu loveckých psů..
V dubnu se pak chceme zúčastnit jako skoro každý rok svodu v Horních Měcholupech, myslím, že je 8.4. :)) A chystáme se přihlásit ještě nějaké výstavy, uvidíme, jak Halík v Brně dopadne.
Na léto má Honza v plánu ještě další zkoušky se Spartou, VP, LZ a i VZ, ale to je ještě daleko.


návštěvníků stránky
celkem175 207
tento týden108
dnes71