Svet-Stranek.cz
Drago-Baloo-Denny-Hall

NOVINKY 2014 - DRAGOUŠ a BALOUŠ:

NOVINKY 2014 - DRAGOUŠ a BALOUŠ

Barika Bella z Elevenu

Baloo Bonel Boglarca x Arosa z Elevenu


Angel Weleschin

Drago z Chejlavských lesů x Baghira Gurdau


LZ PhaZ a NVP Klatovy

V sobotu 28.6. se Balouš zúčastnil LZ na Praze západ. Zkoušky bohužel nedokončil :( , po jeho týdenních "výstupech" jsme ale asi ani nic jiného nečekali :( . Je to pitomec... A jak to probíhalo?? Honza nalosoval číslo 10, poslední. Začalo se ohrádkou, Balouš za 4, klidy za 4, vodění na řemeni za 4, dohledávka pohozené pernaté - 0 ! A bylo to.
Ve stejný den probíhala i výstava v Klatovech, kde se moc pěkně předvedla malá "baloušová" Bereta Bar z Elevenu. V mezitřídě získala hodnocení - VÝBORNÁ 1, CAC! Mooc gratulujeme :))Co je u nás nového?

22.6.2014 - Honza s Baloušem se zúčastnil nácviků na LZ v Bojanovicích pořádaných OMS Praha západ. Příští týden, v sobotu 28.6. je Baloo přihlášen na LZ, které pořádá Praha západ. Od 16.6. je u nás na měsíc Monti, který se připravuje na SZVP a LZ. Za deset dní se také uskuteční již XI. sraz chovatelských stanic Z CHLUMČANSKÉ DOLINY x Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ na hájovně v Chlumčanech. Letos pojede Baloo a Monti. Senior Drago a junior Denník si budou užívat na chalupě :)) Výstavy jsme na léto žádné nehlásili, některých zkoušek se ale možná ještě zúčastníme. Honza je nově čekatelem na rozhodčího z výkonu loveckých psů pro plemena ohařů, pro ZV a PZ. Během prázdnin bych chtěla zkusit sehnat nějaké nové informace o potomcích našich zrzavců, jak se jim daří, co dělají, a zda-li se již zúčastnili nějakých výstav či zkoušek. Tak uvidíme :)))

Malý Baloo

Syn našeho Balouše a Arosy z Elevenu, BERYL BALOO se 7.6.2014 zúčastnil v Luži klubových zkoušek vloh. Pod vedením Jury Drábka získal I.cenu, 226 bodů, titul res.CACT a 3.místo. Vůdci i majitelům gratulujeme :))


Denny z Pernštejnského podhradí

31.5.2014 - dnes se naše smečka rozrostla o nového člena. Stal se jím jezevčík drsnosrstý ve zbarvení divočáka, Denny z Pernštejnského podhradí :)) Více info zde: http://drago.svet-stranek.cz/denny/ Za fotky děkuji manželům Balášovým, a více info o Dennyho rodné chovatelské stanici zde: http://www.zpernstejnskehopodhradi.cz Fotky zde: http://drago.svet-stranek.cz/fotodenny/ a zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Denny_z_Pernstejnskeh o_podhradi/
Drago, Baloo a Monti :))

26.5. - strýček, otec a syn :))
A už příští sobotu se rozroste naše smečka :)) Už se moc těšíme! V sobotu našeho nového člena i představíme a dávám dohromady i fotky na rajče :))

Monti a PZ v Dobříči

V sobotu 24.5.2014 byl Monti (Gray z Chejlavských lesů - Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca) přihlášen na podzimky, které pořádal OMS Praha - západ v Dobříči. Podzimních zkoušek ze zúčastnilo 12 ohařů (4 MOK) a 6 psů malých plemen. Monti pod Honzovým vedením zaběhl moc dobře a získal: I.cenu, 264 bodů, nos za 4 a celkově 3.místo z ohařů a cenu pro nejmladšího účastníka !! Honzovi a páníčkům moooc gratuluji :)) A velké dík při závěrečných nácvikách patří i Jurovi Drábkovi z "Mešinské hájovny" :P Díky Juro!


Bastardo Campo Stellare (Django)

Bastardo C.S. po Barcelona C9H13NO3 a Drago z Chejlavských lesů :)) , fotka ze stránek:http://www.awesome-dogs.weebly.com/django.html


Gary z Chejlavských lesů

18.5.2014 - Gary (Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca) se zúčastnil Polabského derby ohařů (ZV CACT), a s paničkou si vyběhal: I.cena, 225 bodů, nos 4, titul CACT ! O týden dříve se zúčastnil zkoušek vloh, které pořádal také OMS Kolín, a i zde zabodoval: I.cena, 212 bodů ! Gratulujeme :))

Potomci :))

Radošovce (SK) - o víkendu (10.-11.5.2014) se zde konala klubová výstava ohařů, na které se krásně prezentoval Bronco Billy z Elevenu (Arosa z Elevenu x Baloo Bonel Boglarca), ve třídě střední si vyběhal VÝBORNÝ 1 CAC ! Gratulujeme :)) - viz.foto.
A BBKing Campo Stellare (Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů) se zúčastnil ZV, kde se umístil na krásném 2.místě s 225 body v I.ceně, nos 4 ! Mooc gratulujeme :))Monti

3.5.2014 - Monti - Gray z Chejlavských lesů (Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca) pod Honzovým vedením dnes: ZV - I.cena, 218 bodů, nos 4, druhé místo ! :))) Pořádala Praha západ ve Svrkyni.
Jarní svod: plnochrupý, zkus nůžkový, 61cm, bez hrubých vad.


Fotky z MVP Praha zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/MVP_Praha/

Bereta Bar z Elevenu

Bereta Bar z Elevenu (Arosa z Elevenu x Baloo Bonel Boglarca) - výsledek DKK 0/0 :)) , jarní svod - plnochrupá, bez hrubých vad, 58cm a Barunka již zaběhla MVS (ZV CACT) - I.cena, 206 bodů, titul CACT a ZV - I.cena, 219 bodů, nos 4, 3.místo. Gratulujeme.


"béčka" Campo Stellare na svodu

Včera mi přišla milá zpráva od Elišky Jiroutkové :)) 6 štěňátek z 9, z vrhu B Campo Stellare, po Stelle a našem Dragoušovi prošla jarním svodem. Všechna štěnda jsou plnochrupá a bez hrubých vad. Máme radost :))

Nácviky Lukavec a návštěva v Nedvědicích :))


V neděli 27.4. jsme zajeli pocvičit do Lukavce k panu Hrbkovi. Balouš procvičil les a Monti před ZV pole. Dragouš jel pouze jako doprovod. S cvičením jsme byli moc spokojeni, oba kluci byli moc šikovní. Po obědě jsme ještě zajeli navštívit našeho budoucího člena smečky, a seznámit se s majiteli chovatelské stanice "z Pernštejnského podhradí". Prckové krásně prospívají a mamča Bibi se o ně pěkně stará. Štěnda i ostatní členky smečky v Nedvědicích se nám mooc líbily. Byla to fajn návštěva :))
Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Lukavec/


Velikonoce 17.4.-21.4.2014

Zase ve třech :)) , Drago, Baloo a Monti. Více fotek zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Velikonoce/

MONTINVP Ostrava

V sobotu 12.4. se na národní výstavě psů v Ostravě představil jeden z Dragových potomků, Deryll z Bolatic (Beretta z Bolatic x Drago z Chejlavských lesů). Ve třídě mladých si s paničkou vyběhal známku - výborný 3. Gratulujeme! :))Fotila Šárka Blokeschová.Gary z Chejlavských lesů

Výsledek DKK 0/0 ! Plnochrupý, bez hrubých vad. Gratulujeme :))


Jarní svod

6.4. - dnes jsme navštívili jarní svod psů v Horních Počernicích. Potkali jsme mnoho přátel a známých. Viděli jsme i dva potomky po našich zrzounech. Bylo to fajn :)) Více foto u nás na rajčeti:http://emma74.rajce.idnes.cz/Jarni_svod%2C_Horni_P ocernice_6.4.2014/
Gary z Chejlavských lesů (Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca)

Artois Campo Stellare (Barcelona C9H13NO3 x Drago z Chejlavských lesů)


Nedělní novinky :))

Monti (Gray z Chejlavských lesů)

matka: Dali z Chejlavských lesů, otec: Baloo Bonel Boglarca

30.3. - včera na schůzi KCHHMO Honza obdržel bronzový vůdcovský odznak. Bohužel jsme se nemohli zúčastnit, protože jsme měli výroční členskou schůzi ve svém sdružení v Dobřichovicích. Odznak za Honzu převzala Hanka Kaprová, díky :) Dnes ráno Honza úspěšně slovil jedno prase divoké :D a odpoledne jsme zajeli navštívit Hanku a její smečku. Montík procvičil aport a Hančina Rózka vlečku. A musím říct, že jsou to oba psíci šikovní :P A nakonec ještě jedna zpráva: s definitivní platností jsme se rozhodli, že se naše smečka rozroste ještě o jednoho člena. Štěndo už je na světě, a tak se moc těšíme, že ho za devět týdnů přivítáme u nás doma. Více info a i nějaké foto později :)))))


Dobřichovice 29.3.2014


Jacky z Chlumčanské doliny, Gray z Chejlavských lesů, Baloo Bonel Boglarca a Drago z Chejlavských lesů :)) Více foto zde:http://emma74.rajce.idnes.cz/Dobrichovice_29.3.201 4

Angel Weleschin

28.3.2014 - Angel Weleschin, narozena 4.4.2013, matka: Baghira Gurdau, otec: Drago z Chejlavských lesů, z alba Coco Lotte na Facebooku.Fotila H.Netíková.Lovecký výcvik začal :)

23.-25.3.2014 - Honza vyrazil pocvičit do Zalažan k Jurovi. Společnost mu dělal Baxík (Jacky z Chlumčanské doliny) a Montík (Gray z Chejlavských lesů), které letos připravuje na zkoušky. Drago a Baloo mají pohov. :))V Zalažanech se Honza ještě setkal při výcviku s "malým Baloušem" z Elevenu. :)

Pár fotek ze Zalažan zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Zalazany%2C_brezen_20 14/

Čím krmíme?

18.3.2014 - odkaz a kontakt na dodavatele krmiva na stránce "oblíbené odkazy":))

První jarní :))Monti a Baloo, Monti a Baloo a Drago.

Více foto zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Prvni_jarni_Drago,_Ba loo_a_Monti/

Baloo Bonel a Bereta Bar.


Výstava DUOCACIB Brno 22.-23.2.2014

O víkendu se konala mezinárodní výstava psů v Brně, kde se představilo i pár Dragových a Baloušových potomků. Všem dodatečně gratulujeme ke krásným úspěchům. :))
Bellezza Mia Campo Stellare - nadějná
Dali z Bolatic - velmi dobrá
Bronco Billy z Elevenu - velmi dobrý a výborný4
Gary z Chejlavských lesů - výborný1,CAJC,BOJ a výborný

Fotky z výstavy ze soboty od "Tajemství Karpat" zde: http://tajemstvi.rajce.idnes.cz/DUO_CACIB_BRNO_22. 2.2014/ a z neděle zde: http://tajemstvi.rajce.idnes.cz/DUO_CACIB_BRNO_23. 2._2014/
BRONCO BILLY Z ELEVENU (Baloo Bonel Boglarca x Arosa z Elevenu):


GARY Z CHEJLAVSKÝCH LESŮ (Baloo Bonel Boglarca x Dali z Chejlavských lesů):


BELLEZZA MIA CAMPO STELLARE (Drago z Chejlavských lesů x Barcelona C9H13NO3):


DALI Z BOLATIC (Drago z Chejlavských lesů x Beretta z Bolatic):Chlumčany, Dobřichovice... a zase ve třech :))

Ve čtvrtek 13.2. k nám opět přijel Monti (Gray z Chejlavských lesů), tentokrát na tři týdny :D . Výcvik aportu pozvolna pokračuje. V sobotu 15.2. jsme byli pozváni na posezení do myslivny v Chlumčanech. Účast byla velice hojná, a tak bylo co probírat. Termín letošního již XI. letního srazu chovatelských stanic bude 3.- 6.7.2014 a opět na myslivně v Chlumčanech. Tak to už se mooc těšíme. :)) Ve čtvrtek 20.2. náš Dragouš oslavil již páté narozeniny, utíká to utíká. Ale máme radost, náš volný čas se tím změnil od základů. A je to moc fajn. V sobotu 22.2. proběhla první společná brigáda sdružení Diana Dobřichovice. Bylo nádherné "jarní" počasí, psi byli samozřejmě s námi. :))

Monti (Gray z Chejlavských lesů, Dali z Chejlavských lesů x Baloo Bonel Boglarca)

Zleva: Monti, Drago, Baloo Bonel, Bereta Bar z Elevenu a Arosa z Elevenu.

Monti

Drago

Baloo, Monti, Drago a holky kraťasky :))
Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Chlumcany_a_Dobrichov ice/

27.1.2014 - Monti (Gray z Chejlavských lesů), Drago a Baloo :))Pár fotek zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Monti_Gray_z_Chejlavs kych_lesu/

Zkouška

V sobotu 25.1. jsem úspěšně absolvovala zkoušku z myslivosti.Procházka Vinoř

V neděli 19.1. jsme s Honzou a zrzavcema vyrazili na společnou procházku odchovánků chovatelské stanice Campo Stellare. Vrh A i B Campo Stellare mají stejné rodiče, Stellu (Barcelona C9H13NO3) a našeho Draga. Z vrhu A dorazil Artois (Buddy) s Markétou a svým novým zrzavým parťákem Jerrym (Fantomas Vives Bohemia). Z vrhu B přišlo pět děťátek, majitelé mi prominou, jména si nepamatuji, a nechyběl ani náš Balouš (Baloo Bonel Boglarca). Děkujeme Elišce za pozvání, jsme rádi, že jsme se mohli s Dragovými děťátky setkat. Sedmiměsíční potomci vypadají moc pěkně, doufám, že o nich v budoucnu ještě uslyšíme, stejně jako o Buddíkovi, který je moc šikovný, ve svých dvou letech chovný pes, a letos ho čekají lesní a všestranné zkoušky, držíme palce. :)) Fotky zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/Prochazka_Vinor/

Zleva: Artois C.S.(Buddy), Fantomas Vives Bohemia (Jerry), ? , ? , BB-King C.S.(Rocky), Barcelona C9H13NO3 (Stella), Drago z Chejlavských lesů, Baloo Bonel Boglarca, Belleza Mia C.S., ?.


Goldie z Chejlavských lesů (Eliška)

12.1. - dnes jsme měli milou návštěvu, přijela nás navštívit Baloušova dceruška Eliška. Páníčkům moc děkujeme, že si udělali čas, a Elišku nám přivezli ukázat. :))
Eliška, Drago a Baloo (brzy více foto u nás na rajčeti.)


Hon na Konopišti

8.1.2014 - dnes se Honza s Dragem a Baloušem zúčastnil honu na Konopišti. Počasí bylo téměř jarní, hon se vyvedl, byla to pěkná zkušenost. Pro našeho Draga ideální akce, zkrátka jako vždy od něho parádní práce. :)) Jeho lovecká vášeň ovšem opět předčila pud sebezáchovy, a tak cestou zpět byla zastávka rovnou na veterině. Rozseknutý pravý přední běh je jen zhmožděný, zlomenina byla naštěstí vyloučena, a větší tržná rána na pysku je tedy skrz na skrz, ale ta se taky časem zahojí. Horší zprávou pro Dragouše je nařízený klidový režim. :( Balouš tentokrát bez zranění. :DZa fotky a pozvání děkujeme Verče Uhlířové. :))

Odlov jelena

V sobotu 4.1. byl Honza pozván do jižních Čech na odlov jelena. Lov byl úspěšný.
Pár fotek zde: http://emma74.rajce.idnes.cz/LOV/Co nás letos čeká???

Co nám letošní rok přinese, nevíme. Doufám, že bude alespoň tak prima, jako ten loňský.:D Žádné velké plány neděláme, ale už teď o pár novinkách víme, a tak naše webové stránky nebudou zahálet. :)) Nic zatím prozrazovat nebudu, všechno pěkně postupně. Moc se letos těšíme na potomstvo našeho Draga a Balouše, které se začne pomalu objevovat na svých prvních výstavách a zkouškách. Někteří potomci bydlí blízko nás, a tak dojde i na nějakou tu návštěvu, moc se těšíme. :) Občas zveřejním i nějakou fotečku, které mi chodí e-mailem, a za které moc děkuji majitelům pejsků, máme z fotek radost.:)) Zprávičky z minulého roku zde: http://www.drago.svet-stranek.cz/2013
návštěvníků stránky
celkem181 011
tento týden340
dnes7